2410
2553

حجم تبلیغات سایت وحشتناکه...مخصوصا اینی که پایین صفحه هست...چرا ذره ایه رعایت حال کاربر ها رو نمیکنید ...خودتون جلوی تبلیغ کردن کاربرها رومیگرفتین ولی حالا گوشه گوشه سایت رو پر از تبلیغات مسخره کردین که حتی مطمئنن هیچ کاربری بازشون هم نمیکنه...اگه همتتون تو حذف تاپیک و حذف پست هم انقدر بالا بود الان کلی مشکلات سایت حل شده بود...واقعا تاسف آوره این سایت با کاربراش پابرجاست که نظرشون ذره ای برای شما اهمیت نداره

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خوده من 100 بار گفتم ک امکان حذف تاپیکو برای کاربرا محیا کنید هیچ کی گوش نداد

اه اه اه گفتی صد بار باید صداشون کنی تا بیان مثلا دو تا دونه تاپيکو حذف کنن.😣

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

کلا انگار کسی نیست که جوابگو باسه...حداقل بگن تا کی باید اینارو تحمل کنیم؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببخشید اما من نظرموووو میگم و اگر اشتباه میگم بهم‌بگید 

ما به طور رایگان داریم از خدمااات این سایت استفاده میکنیم و این همه امکاناتی که اضافه شده خرج داره این سایت کارمند داره باید حقوق بده خرجش از همین تبلیغات بدست میاااد 

اگر قرار باشه مثلا ما دیجی کالا رو دلسرد کنیم‌بگیم نتیجه عکس داشته اونوقت‌همین طوری دیگه جا میفته که شرکتها تبلیغاتی دست نی نی سایت ندن و نی نی سایت ورشکست شه 

البته این نظر شخصیم بود شاید اصلا تصوره من اشتباه باشه 

ببخشید اما من نظرموووو میگم و اگر اشتباه میگم بهم‌بگید  ما به طور رایگان داریم از خدمااات این ...

درسته ولی بدون رضایت و وجود این کاربرای سایت به نظرت دیگه سایت به چه دردی میخوره؟؟؟؟

2706