2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون دلم میسوزه براشون میگم عیب نداره بیان کنار ما بخوان تا خوابیدن بذاریمشون سرجاشون .. میترسم تو روحیشون تاثیر منفی داشته باشه که انقدر گریه میکنن که میخوایم بیایم پیش شما بخوابیم و ما مقاومت کنیم .. حتی شده تا نیم ساعتم گریه کردن و اصلا قبول نکردن ک از ما دور بخوابن

خيلي بد خوابه.تو تخت خودش ميخوره به درو ديوارش بيدار ميشه

این که خوبه بچه من 4 سالشه از رومون رد میشه از تخت شب می افته پایین😂

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔
2728
همين كارو ميكنم.نرده هاي تختشو چند شب پيش برداشتيم.نصفه شب افتاد رو من😂😂😂😂

خخخخ خوب نرده تختشو برندارین همونجا میمونه😂😂

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
خب یه تخت بزرگتربراش تهیه کنید یا روزمین روی یه تشک خوب بخوابونیدش.معلومه هی غلت میزنه محیط تختش کوچ ...

آخه مشكلمن يكي دو تا نيست كه خواهر.خونمون يه خوابست.مامانمم با ماست كه بچه رو نگه ميداره ميام سر كار.بيرون ميخوابه

دوستم با این حرفات منم حسابی ترسوندی پس منم قراره به این مرحله ها برسم دخترم هنوز 4 ماهشه خودم میارمش رو تختمون آخه شبا بخاطر شیر خوردن بیدار میشه تنبلیم میاد پاشم برم از تختش بیارمش...دوستان راه حل بدین لطفا😆😆😆😆😆😆

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
چكار كنم انرژيش تخليه بشه؟

ببر بیرون راه بره هوای تازه بخوره یه ربع نیم ساعتم کافیه بچه ها خیلی به هوای تازه نیاز دارن نتونستی ببری بزار تو بالکن بازی کنه یا تشت پر کن آب بازی کنه تو حموم یه ربع نیم ساعتی تو این سن بچه ها خیلی شیطون میشن تحمل کنی بعداً بهتر میشن

راستی ممکنه شکمشم پر باشه که خیلی تموم میخوره ها تکون و غلت بچه ها کلا زیاد هست ولی اگه اینقدر بیدار میشه شاید دلیلی داره

دختر من رفلاکس داره هنوزم بعضی شبا بیدارش می‌کنه طفلکو 

😂😂😂😂

اگر امکانش هست تو پذیرایی یه تشک بنداز.میدونم الان خونه هاکوچیکه امکانات کم.ولی امتحان کن یه شب شاید تو تشک روزمین بهتربخوابه فقط چون غلط میزنه مراقب باش چیزخطرناکی دوروبرش نباشه.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

با این حال      میتونی بذاری  رو  زمین دورش بالش بچینی  که از جاش نره بیرون  راحت بخوابه.   پسر من ۶ سالشه   هنوزم  اینکارو  میکنم  دورشو بالش میچینم😂از    ۳ سالگی بعدش دیگه تو تخت نخوابید    با اینکه دور تختش  تور  بود.

2706