2733
2734
عنوان

کمک!گاز روده بعد از سزارین🙁

2964 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها

من پریروز عصر سزارین شدم تا دیشب به جز درد رایج محل عمل مشکلی نداشتم که اونم با مسکن کم میشد اما از دیشب شکمم خیلی نفخ داره یعنی توی روده هام پر از گاز شده،خیلی وضغیت آزار دهنده ای شده نمیدونم چیکار کنم

از طرفی هم به خاطر عمل و دردش و ضعف و خستگی هنوز نتونستم بچمو خودم درست حسابی بغل بگیرم و بهش برسم مامانم و خالم نگهش میدارن خیلی ناراحتم که از اول قِلِقِش دست خودم نباشه😞

راستی شیرم اصلا ندارم یکی از سینه هامو به زور میدم مک میزنه اونم با کلک که نوکشو با شیردوش برجسته میکنم وگرنه نمیخوره ولی همونم شیر نداره اون یکی سینمو اصلا مک هم نمیزنه

این دو روز مجبور شدیم شیر خشک بهش دادیم

خیلی ناراحتم بچه ها هم فکر میکنم دیگه شیرم نمیاد هم اینکه میگم اگه بیاد هم این دیگه نمیگیره چون به شیر خشک عادت کرده

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...
گاز روده که طبیعیه بعد سزارین شیرت هم هر چی بشتر بدی بیستر میشه هر دو ساعت حتمن یه ربع به بچه شیر بد ...

اون سینه که مک نمیزنه رو چیکار کنم؟

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون سینه که مک نمیزنه رو چیکار کنم؟

سلام عزیزم خوبی؟ ببین من مثل شما الان دو هفتست جراحی باز کیست تخمدان شدم بقران پدرمو دراورده این درد و نفخ روده و دور نافم یکم بالاتر درد میکنه به طوریکه ببخشید دارم میگم موقع دفع مدفوع تا یک ربع این درد ادامه داره حتی من زدم زیر گریه نمیدونم بخدا چکار کنم تا الان ده تا دکتر رفتم بمن شربت الومینیوم ام جی دادن اما اینو که میخورم درد وحشتناکی موقع دفع مدفوع برام ایجاد میشه میخوام ببینم بعد سزارین شماهم مثل همین دردو دارید یا من اینجوری شدم ؟ دکترم گفت عوارض بیهوشیه اما فکر نمیکنم بمن سونوگرافی کامل دادن که شنبه باید برم انجام بدم بخدا از درد نمیدونم چکار کنم حتی صبحای زود موقع شکم کار کردن از خواب میپرم دردم شروع میشه شماهم همینطور هستید ؟ یا من بدبخت فقط همین دردو دارم ؟ پدرم دراورده خیلی بد نفس گیره 😭😭😭😭😭