دوست خوبم طلاق به هررررررررر دليلي يه شكسته تو زندگي

و كسي كه شكست ميخوره مسلما آسيب روحي هم ميبينه 

مواظب باش

دلم را كساني شكستند كه هرگز دلم به شكستن دلشان راضي نمي شد ...
من بنظرم اینجا مشکوکه که بچه اصلا نمیخواد باب باباش باشه و دوسش نداره و به مامانش وابسته س .... من ب ...

مردم چه دلی دارن دخترای مجرد الان واقعا نمیشهه گفت چی بگه آدم ولی زندگی واقعی اصلا خال خاله بازی نیست . 

البته من خودم با اینکه یه بچه دارم باز میگم اگر خواستم ازدواج کنم با فردی که بچه داره ازدواج نمیکنم حتی بهترین مورد هم چند ماه پیش اینجا زدم که پسره سپاهی و خونه و ماشین به شرط سه دنگ آپارتمان یه دختر از دختر خودم دوسال بزرگتر قبول نکردم مگه بچه بازیه نامادری شدن مشکلات خودش داره حتی بچه پیش مادرش باشه یه زمان بخواد برگرده پیش پدرش کجای قانون گفته من میتونم محضری یه بچه از حق داشتن پدر محروم کنم ولی قهری بچه پدرش هست وکالت چی بگیرم که بره پیش مادربزرگش همون بچه 18 ساله بشه میتونه از من شکایت کنه. به هر حال ان شاا... دوستتون تصمیم عاقلانه ای بگیره ولی من دیدم نسبت به فردی که میگه من مقصر نبودم همه چی تقصیر دیگری بود تو طلاق واقعا بده یعنی تو دلم میگم پس این صد در صد مقصر بوده

بعد هم با این شبکه های مجازی فیس بو ک و اینستا گرام مگه میشه یه بچه رو تو فامیل مخفی کرد؟ مردم یه سرچ کنند شوهره عکس بچه اش لایک کنه همه میفهمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا درسته ... بنظر منم کار عاقلانه ای نیست .. مگه قحطیه شوهره ؟

آدم یه بار اشتیاق کامل تو چهره همسرش برای خبر بارداری نبینه؟ وقتی تور عروسی میده بالا نبینه؟ اولین رابطه اون حس نبیینه؟ لذت نامزد بازی و یواشکی بودن نبینه بوسه های یواشکی و اینا............ اوفففففففففف 

تو همه چی اون مرد تجربه اش داره 

که چی طرف وضعش خوبه 

واقعا تمام این لحظه هایی که گفتم یه دختر مجرد دوست داره تجربه کنه ولی اون همسر چون سابقه اش داشته براش شاید حتی تداعی کننده یه سری مقایسه هم باشه دیگه چه برسه لذت بخواد ببره 

2728
پسر 37  دختر 30 یکی از دوستام هست - با هم همکار بودن 6 سال  وضع مالی آقا خوووووب پس ...

قبل از هر چیز با همسر سابق اون آقا هم صحبتی بکنه ...ممکنه واقعا از شوهرش چیزی دیده باشه وطلاق گرفته باشه.تواینجور موارد کلا آقایون دروغ زیاد میگن.حتما حتما همسر سابق را پیداکنید وصادقانه باهاش مشورت کنید .

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
قبل از هر چیز با همسر سابق اون آقا هم صحبتی بکنه ...ممکنه واقعا از شوهرش چیزی دیده باشه وطلاق گرفته ...

زنها معملا درک بالاتری دارن وتو موارد خیانت و...شامه تیزی دارن.احتمالا موردی بوده که خانمش شکاک شده بود ...

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
ظاهرا بچه این اقا اصلاااااااااااا پیش باباش نمی مونه - باباش بهش گفته هر موقع دلت خواست بابایی و ببی ...

بچه به کنار، خود این آقام نیازش به دیدن بچه 3-4 ماه یکباره؟؟؟ پدر بی محبت همسر خوبی هم نمیشه.

بچه به کنار، خود این آقام نیازش به دیدن بچه 3-4 ماه یکباره؟؟؟ پدر بی محبت همسر خوبی هم نمیشه.

دقیقا کسی که اینقدر بچه اش راحت میذاره کنار و در قبال بچه اش احساس مسولیت نداره بری از این آدم دوباره بچه دار بشی به این امید که شما یا بچه اتون عزیز تر خواهید شد

واقعا یه نگاه واقع بینانه مشخص میکنه نباید اینکار کرد عین 2*2 کهه میشه 4 خیلی سخت نیست

دوستان حرفاتون منطقی و خوب بود مخصوصا اینکه قبلش با زن سابقش صحبت کنه ولی واقعیت اینه که شرایط ازدواج اونقدرا هم ایده آل نیست که انتظار داشته باشیم همه چیزش مطابق میلمون باشه مثلا تو این مورد درسته که آقاهه اون ذوق و شوق اولی رو نداره ولی عوضش مشکل مالی ندارن خیلی از زوجای جوون هم تو ازدواج اولشون اینقدر زیر بار مشکلات مالی هستن که ذوقشون برا همه چیز کور میشه انگار نه انگار که بار اولشونه این حسا رو تجربه میکنن

آدم یه بار اشتیاق کامل تو چهره همسرش برای خبر بارداری نبینه؟ وقتی تور عروسی میده بالا نبینه؟ اولین ر ...

من دقیقا اینارو بهش گفتم 

گفت مثلا فکر میکنی پسرهای مجرد بار اولشونه ؟؟؟؟؟ 

میگه نکات اخلاقی مثبتش خیلی زیاده ، پسر خوب ، سالم ، اهل چیزی نیس ، صبور ، و..... خلاصه خیلی جیزهای دیگه 

نمیدونم چی بگم واقعا قضاوت سخته

من خودم واقعا نمیدونستم چ راهنمایی بکنم خیلی سخته باید تو موقعیتش باشی 

هرکسی یه دیدگاه ونظری داره 

همه مثل هم نیستن 

از صمیم قلب براش آرزوی خوشبختی میکنم چون واقعا دختر خوبیه

خدایااااا شکرت     
من دقیقا اینارو بهش گفتم  گفت مثلا فکر میکنی پسرهای مجرد بار اولشونه ؟؟؟؟؟  میگه نکات اخ ...

پسر با مرد فرق داره من از پیام هایی که شوهرم بعد از ازدواجش با پدرم داشت کامل متوجه میشدم همش در حال مقایسه اس 

کم سابقه ای نیست یه ازدواج رسمی با داشتن بچه بعدها خودش میفهمه 

ان شاا... خوشبخت بشه بازیچه نباشه 

2706