2726
عنوان

کسایی که از مادره خودشون زخم خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 114247 بازدید | 738 پست
واقعا متاسفم😔  راست میگین... چقدر هم بی انصافا پول مفت میگیرن از آدم. یادمه سر یه مشکلی که خو ...

خداروشکر که مشکلت حل شد

من خیری از مشاوره ندیدم 

هزینه هاشونم سنگینه

بخدا ی جا رفتم هرچی مبگفتم اونم میگفت بعد اخرش گفت ماشاالله خودت واردی ها

تو دلم گفتم چون تو بلد نیستی من واردم 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
اینجا میگی ۵ سال ازدواج کردی  بعد الان میگی ۴ ساله

اخه ادم معمولا دوران نانزدیو گاهی حساب میکنه گاهی نه.... براهمین ممکنه گاهی بگه ۴سال گاهی ۵ سال.‌. فکرای غلط غلوط نکنید دوستان.اگه باور ندارین نخونید. ک این حرفا نمک رو زخمن عزیزان

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر که مشکلت حل شد من خیری از مشاوره ندیدم  هزینه هاشونم سنگینه بخدا ی جا رفتم هرچی ...

😧 چقدر افتضاح! من نمیدونم این همه درس میخونن و سوگند پزشکی میدن پس کی میخوان گره گشایی مردم رو بکنن با علم و دانسته هاشون؟!! 

ولی ناامید نشین هیچوقت. اصولا هممون یه جورایی توی زندگی مشکلات عاطفی داریم و تنهاییم. آخرشم خودمون و خدای خودمون میتونه انگیزه و آرامش به زندگیمون بده.

به قرآن حدس میزدم الان نفرین کنی 

ناراحته چرا اذیتش میکنید......قرار نیست که آدم وقتی مسائل خصوصی زندگیش رو تو یه سایت عمومی مطرح میکنه همه چی رو واضح توضیح بده .... ممکنه شناسایی بشه و شاید هزار دلیل دیگه ای داشته باشه..... خواهشا وقتی کسی اینقدر داغ دیده دیگه دنبال مچ گرفتن نباشین.....درکش کنین

👫👰👨👪🌄
2728

نیوشا دانشگاه تهران قبول شدی رفتی یا نه... الان اززندگیت راضی

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
ناراحته چرا اذیتش میکنید......قرار نیست که آدم وقتی مسائل خصوصی زندگیش رو تو یه سایت عمومی مطرح میکن ...

دوستان خواهش میکنم تو این تاپیک کسی دیگه منو ریپلای نکنه 

دلم نمیخواد با ریپلای بیام اینجا 

فقط ی چیز میگم و میرم 

برین از اوووول بخونین 

من از اول گفتم استارتر با خانوادت قطع رابطه کن 

دقت کنین خووتون هم همه همینو گفتین 

استارتر جواب داد نمیتونم شوهرم میگه خانواده هستن و نمیتونیم قطع رابطه کنیم 

با توجه به اینکه قبلا تو تاپیکای قبلش بودم گفتم چطور شوهرت میتونه با اونوریا قطع کنه حالا با اینطرف نمیتونه؟

این سوالم واسه این بود که چرا شوهرت اینکارو نمیکنه؟

نه اینکه بخوام مچ بگیرم 

جالبه من سوال کردم شیر خودت رو میدی به بچه ات؟؟؟

یکی اومده میگه تو دیگه کی هستی چرا این سوال رو میکنیچرا کارآگاه بازی میکنی؟

حالا بیام توضیح بدم چرا پرسیدم؟

واسه اینکه میخواستم ببینم اگه شیر خودش رو میده اینقدددر حرص نخوره رو شیری که به بچه میده داثر داره که بعدش مورد لطف و عنایت قرار گرفتم و یادم رفت اینو بگم .

و دقت هم کنین استارتر شروع کرد نفرین 

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
ناراحته چرا اذیتش میکنید......قرار نیست که آدم وقتی مسائل خصوصی زندگیش رو تو یه سایت عمومی مطرح میکن ...

بعدم من نگفتم همه چیز رو واسه من توضیح بده 

قبلا اینا رو گفته بود که با خانواده شوهر قطع کرده 

منم گفتم خب با اونوریا قطع کردی با اینوریا هم قطع کن چرا قطع نمیکنی؟

همه ریختن سر من که چرا سوال میپرسی 

من نخواستم اذیت کنم 

به نظر من باید از خودت خجالت بکشی...  تهمت تهمته سوال نداریم اومدی وسط تاپیک تابلو داری سین ج ...

من تهمت زدم؟

خانم محترم بدون چی میگی 

کجای حرف من تهمت بود؟

بچه ها اين خانوم اولش گفت به خاطر مشكلاتي كه داشته اعتماد به نفسش پايين اومده و كلا احساس خوبي نداره ...

ی لحظه؟

کلا شست گذاشت کنار 

و ..... 

نمیخوام بحث کنم 

از خرفاتون بي نهايت ناراحت شدم چون حرفي بدون فكر زدين اينجا هيچكي نگفت دروغ ميگه خيلي راحت و اروم يه ...

من شما رو ریپلای نکردم و اصلا کل صفحات رو نخوندم

من اینو کلی گفتم که قبل از تهمت زدن فقط 1 ثانیه فکر کنیم شاید طرف داره راست میگه

تو نی نی سایت اونقدر اتفاقات عجیب میشنویم که دیگه باید بپذیریم همه چی ممکنه

بعضیا عادت کردن تا یکی حرفی میزنه شروع به سوال که فلان جا چه گفتی و اینجا چیز دیگه

کاهی آدم اونقدر ناراحته درست نمیتونه فکر کنه

گاهی یادش میره

گاهی نمی خواد شناخته بشه 

و هزار دلیل دیگه

البته اینجا نمونه کوچیکه جامعه است و این تهمتها و حتی دروغ ها و مرددم رو سرکار گذاشتن چیز عجیبی نیست

من فقط میگم قبل از ناراحت کردم دیگران فقط 1 ثانیه خودمونو جاش بذاریم این اینجا چه دنیای واقعی

برای منی که مادر خوبی دارم باور اینکه چنین مادرای وجود داره غیر ممکنه و حتی شاید فکر کنم خدایی نکرده این حرفا دروغه

ولی با خودم فکر کردم اگر مادرم که باید منشا تمام خوبی ها و مهربانی ها و چه و چه باشه اگه مثل این مادرها بود من الان چه حالی داشتم

اون وقت بعضی از اعضا بیان بگن تو که داداش نداری ای دروغگو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آدم چه حالی میشه؟؟؟؟؟؟

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.
ی لحظه؟ کلا شست گذاشت کنار  و .....  نمیخوام بحث کنم

كار شما بهار خانم و كاربر نرا بسيار زشت بود اينقدرم  هر دو پرمدعا هستيد كه اينهمه كاربر دارند بهتون گوشزد ميكنند كارتون زشت بود باز با پررويي مياييد و رفتار بسيار وقيح تون رو توجيه ميكنيد!!!!

رفتارتون زشت بوده و جواب سنگ هم كلوخه! انتظار داريد اينجوري با خشونت و عصبيت يك كاربر دلشكسته رو اذيت كنيد بعد نفرين هم نشنويد؟ واقعا فكري به حال تربيت و إصلاح اخلاقيات خودتون بكنيد واقعا تاسف اوره

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
خوب کار کردم گفتم. بازم میگم.حتی اگه تاپیکم جمع بشه.لیاقتت بیشتر از این ین نیست

عزيزم تاپيكت رو قفل نكن و بزار باشه كه همه درددل كنند و بنويسند اصلا هم اهميت نده به ادمهايي كه سطح فرهنگ و شعور پايين دارند احتمالا اينجور افراد خودشون كساني مثل مادرشما يا مادرهاي اسيب رسان هستند براي همين تحمل ديدن و خوندن درددل بچه ها رو ندارند به نظر من رابطه رو شديدا كاهش بده سعي كن تا حد امكان روابط رو كمممم كني و ذهنت رو خالي كني از بودنشون

مامانه منم همینجوریه تا وتی مجرد بودم خودشو پایه نشون مداد همه چسمو یهش میگفتم نه ننها به بابام میگف ...

دخترك اروم و مهربون بال و پرشكسته من😢چقدر از خوندن درددلت گريه كردم و برام سخت بود تصور شرايط دور از انسانيتي كه داشتي خدا رو شكر ميكنم كه متوجه شدي مادرت حسادت ات رو ميكنه خيلي ها حتي تا اخر عمر هم متوجه اين قضيه نميشن متاسفانه من همچين موردي ديدم كه تا اخر عمر نفهميده از كجا ضربه ميخوره! همسرت چطوره مهربانو؟ ازش راضي هستي؟ بهت محبت ميكنه؟ الهي بهترين ها نصيبت بشه و خوشبخت بشي هميشه عزيزدلم

كار شما بهار خانم و كاربر نرا بسيار زشت بود اينقدرم  هر دو پرمدعا هستيد كه اينهمه كاربر دارند ب ...

ببین من بحثی ندارم بکنم .منم مثل همه اومدم واسه راهنمایی 

چهار تا سوال که تو ذهنم بود رو گفتم 

حالا شدم وقیح 

حالا شدم بی ادب 

حالا شدم پر رو 

تربیت خانوادگی ندارم؟

اصلا میدونی چی میگی؟

2706