2726

دیدی بعضی وقتا ی چیزی ادمو میبره ب گذشته ها اون هرچیزی میتونه باشه ی اهنگ .ی صحنه تکراری.ی عطر

امشب خانواده شوهرم رودعوت کردم شوهر خواهرشوهرم وقتی دروبازکردم اومد توبوی عطرش ک بهم خوردیه لحظه خشکم زد منوبردب شیش سال پیش نفسام تندتندمیزدتمام خاطره هام اومدجلوچشمم چه بوی عطراشنایی ب ی بهونه رفتم تواتاق نفسم گرفت ب زورجلواشکمو گرفتم بوی عطرخودش بود همون ک ی روز......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برید صفحه دهم بیاید

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

یه روز چی؟؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706