2733
2734
عنوان

بهترین پزشک زنان زایمان در تبریز؟؟

1381 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها،من تازه عضو شدم،میخواستم یه دکتر عالی تو تبریز برام معرفی کنین اقا هم باشه مهم نیس، فقط،کاربلد و خوش اخلاق،به حرف مریض گوش کنه،اطلاعات کامل بده،بعضا با همسر بزاره بری،بیمارستانشم بگین،خواسته هام زیاده  برای قبل بارداری میخواستم،ولی دکتر خوب نمیشناسم،خودشم حساسم و ترسو،دکتر بد باشه میترسم  برای همین از الان دنبال دکترم   یکیم بیمارستان خوبم معرفی کنین المللی خوبه یا بهبود؟

دکتر منم مریم طرزمنی هست جز کادر بیمارستان 29بهمن هم هست البته تو خصوصی سزارین میکنه

اخلاقش خوبه مهربونه من میرم پیشش راضیم

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر منم مریم طرزمنی هست جز کادر بیمارستان 29بهمن هم هست البته تو خصوصی سزارین میکنه اخلاقش خوبه مه ...

تعریفشو اینجا زیاد شنیدم،مریض زیاد میفرسته تو اتاق؟ادرسشو میدین؟

2728
تعریفشو اینجا زیاد شنیدم،مریض زیاد میفرسته تو اتاق؟ادرسشو میدین؟

دو نفر دو نفر میفرسته داخل

یبار برو پیشش خوشت اومد ادامه بده

فلکه دانشگاه ساختمان نور هس اگه اشتباه نکنم اسمش

طبقه سوم مطبشه

روزهای فرد از 8 صب تا دو بعدازظهر

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓

سلام والله منم قبل بارداری دکتر صراطی نوری میرفتم ۵ ماه رفتم بعد باردار شدم شکر خدا الانم که هفته ی ۲۰ ام فردا هم وقت دکتر دارم ولی چون ایشون زایمان یبول نمیکنن گفتن برو پیشدکتر دیگه منم بنا به تعریف دوستم دکتر فریبا حضرتی رو انتخاب کردم چهارشنبه برم ببینم .بار اولمه میرم پیشش

2738
از تبریزی ها کسی نیس؟؟؟

جانم عزیزم چی شده سوالی داری 

من یه دکتر زنان خوب میشناسم تو تبریز واقعا خوبه از بین کسایی که من رفتم و خوب شدم 

من خودم برای مشکل زنانی که داشتم رفتم پیش دکتر منظمی و با درمان هاش سریع خوب شدم ولی سری قبلی یه دکتر دیگه رفتم اصلا خوب نشدم و فقط یه دوره دارو خوردم 

بعد الان برای اینکه ویزیت بشم نیازی به معاینه نداشتم ویزیت آنلاین انجام دادم و خداروشکر اوکی بود من جایی که میشه ازش وقت گرفت رو برات میزارم انشالله خوب بشی ولی خواستی بازم پرس و جو کن خیالت راحت بشه من چون خودم دکتر زیاد عوض کردم بهت گفتم این بهتره 

https://mavarateb.com/drklaramonazzami

عزیزم دکتر کلارا منظمی دکتر زنان خوبی هست هم با تجربه هست هم اخلاق خوبی داره من خواهرم واسه زایمان پیشش رفنه حودمم جراحی ترمیم واژن پیشش انجام دادم .تبریز، خیابان هفده شهریور جدید برج آذربایجان، طبقه ششم، واحد G