2726

از همون نوزادیش با خوابش مشکل داشتیم.الان ک 19ماهشه هرشب پروژه داریم واس خوابوندنش2 ،3 ساعت میکشه بخوابه.

....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترم ۲سالو ۲ماهشه

هرشب براش قصه میگم

اگه حال قصه گفتن نداشته باشم لالایی😩

کلا خودش عادت کرده چراغاکه خاموش میشه صداش درمیاد مامااااان قصه بگو😍😍😍

امان ازبیکاری😔 یعنی دنیابه این بزرگی فقط کاربراهمسرمن نیست😭

پسر من حدود نيمساعت تا يكساعت طول ميكشه كه بخوابه ٢ سالشه 

هر بهونه اي كه فكر كني ميگيره فقط و فقط بخاطر اينكه نخوابه جالبه به شدت هم خوابش مياد ولي مقاومت شديد داره در مقابل خواب از اولم همين بود ولي خوشبختانه بخوابه ديگه خوابه تا ١١ / ١٢ ظهر

الانم باباش گذاشته تو تابمثلا داره ميخوابه!!!!

این نیز بگذرد

ما اول تو اتاقش دراز میکشیم و  لامپارو خاموش میکنیم.خودمونو ب خاب می زنیم و تحویلش نمی گیریم بعدش خودش کم کم کنارمون میخابه.

بعدشم ما میریم تو اتاق خودمون...

😆😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه من فقط تو بغل ميخوابه ميزارمش تو جاش بيدار ميشه .. همه روشي رو امتحان كردم نخوابيد تا اينكه كشف كردم به صورت دمر رو سينه و شكمم ميخوابه تا صبح. منم الان چند شبه رو مبل ميخوايم و ايشون دمر رو من.. ١ ماه و نيمشه

من و بچه هام رو زمین میخابیم . من بینشون میخابم . برقارو خاموش میکنم . شیشه و پستومکشو میدم دستش خودش شیرسو میخوره بعد پستونکشو میزاره دهنش پشتشو میکنه ب من میخابه . دخترم ۱۸ ماهشه

پسرمم خودش میخابه ولی وقتی کوچیک بود خیلییییی اذیت میکزد برا خابش. الان ۶ سالشه

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 
دخترم 5 ماهشه.باید سر پا بکی دوساعت دقیق توی بغلم بگردونمش بلرزونمش پرتش کنم بالا تا بخوابه😟هلاک می ...

بلرزونمش 😂😂😂😍😍😍 جااااان

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

هرشب سر یه ساعت مشخص لامپا خاموش میشه خونه تاریک میشه تو اتاق شیرش میدم میخابه تا خود صبح ساعت نه. 

یه سالشه. از همون اول عادتش دادم. حالا موندم چجور از شیر بگیرم بخوابه

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2706