2737
2734

من تو بیمارستان دو نفرو دیدم سز شده بودن هیچ دردی نداشتن اصلا اه ناله نمیکردن شااید به خاطر شادی بچه شون بود 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

سوند درد نداره

سزارین هم دردش مثل درد جراحیه دیگه...در حال عادی درد نداری اگه بخوای بلند شی راه بری درد داری تا دو.روز

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع زایمان که درد سوند رو نمیفهمی، سزارین هم بلافاصله بعد از به هوش اومدنش خیلی درد داره و تا یک شب بعد تقریبا خوب میشی و دردش خیلی کم میشه ولی من کلا با زایمان طبیعی بیشتر موافقم

2728

سوند درد نداره سزارینم روز اول دوم سخته وقتی خوابیدی درد نداری وقتی میخدای بلند شی درد داره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

سوند اولش سوزش داره ولی بعدش عادی میشه ،سزارینم تا دوروز خوب میشی یکم سخته ولی بهتراز طبیعیه

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
سوند درد نداره سزارینم روز اول دوم سخته وقتی خوابیدی درد نداری وقتی میخدای بلند شی درد داره

میخوام بدونم دردش چجوریه مثلا سوزشه شبیه دردپریوده زق زق میکنه؟

روح تو، دست تو، چشم تو، عشق من! گلخونه ی منِ...
سوند درد نداره سزارین هم دردش مثل درد جراحیه دیگه...در حال عادی درد نداری اگه بخوای بلند شی راه بری ...

جراحی نداچشتم تاحالا میخوام جنس دردشو بدونم طبیعی میگن درد پریوده شدیده سزارین نمیدونم

2738

بیشتر درده مثل نیشگون شدید

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

نه سوزشه نه مثل پریوده نه زق زق میکنه مثل زخم میمونه دیگه تا کاریش نداشته باشی درد نداره 

چون زیر شکمه تا یکی دو.روز موقع نشستن و پاشدن جاش درد میگیره به عضلات شکم فشار میاد

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
نه سوزشه نه مثل پریوده نه زق زق میکنه مثل زخم میمونه دیگه تا کاریش نداشته باشی درد نداره  چون ...

انژیوکت چی عزیزم؟ازترسش دستام بیحس شده

2706