2737
2734

خانما کسی همچین تجربه ایی داشته که مچ پا هاش و مچ دستاش و لگنش تو ماه نهم بطور وحشتناکی درد بگیره که اشک ادم در بیاد .... 😫😫😫 کمکم کنین مردم

بله من😟 فقط تحمل کن عزیزم😔

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه هفته دیگه انشالله زایمان میکنم شبا خیلی پادرد و کمردرد دارم ....

طبیعیه ماه اخر منکه دل درد کلا از اول بارداری داشتم تا اخر 

اخرشم نفهمیدم دلیلش چی بود 

یک هفته اخرم 

لگنم درد گرفته بود نمیدونم اثرات امپولایی بود که زده بودم یا 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
خیلی دردش بده انشالله به سلامتی زایمان کنین

ممنونم عزیزم ، من سه سال پیش فارق شدم😊

تو بیمارستان از خوشحالی ِ تموم شدن دردها و رنج های بارداری ام😟 اصلا درد عمل اذیتم نکرد ، چون زجر بارداری ام خیلی بیشتر از درد عمل جراحی ام بود😊

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
واقعا دردت بعد سز موندگار شد یا بعد از بین رفت؟ چون منم سز اجباریم

ادم یادش میره خیالت راحت من اون موقع خیلی درد داشتم‌گفتم دیگه بچه نمیارم 

ولی الان به فکر دومیم😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔