2726
عنوان

کارشناس مامایی در اسلامشهر

2160 بازدید | 9 پست

دوستان هر کسی هر اطلاعی از دکتر زهرا راستگو کارشناس مامایی در اسلامشهر داره لطفا بیاد به من کمک کنه.چجوریه؟وقت میذاره؟تو کدوم بیمارستان زایمان انجام میده؟با حوصلس؟ممنون میشم ازتون

همونکه مطبش زرافشان باغ فیضه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

من مامانم قبلنا خیلی پیشش میرفت

بنظردکترخوبیه

ولی بنظرم برو پیش دکتر کلثوم دربندی تو بیمارستان امام زمان تو میدون نماز

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واسه کی روضه میخونم😐😐😐

سوال میپرسی حداقل وایسا 

2728
من واسه کی روضه میخونم😐😐😐 سوال میپرسی حداقل وایسا 

ببخشید عزیزم نتم قطع شد.من این دکترو انتخاب کردم اما اطلاعات درباره بیمارستانایی که کار میکنه نمیده همش میگه زوده و فلان منم میخام تحقیق کنم ببینم چجور دکتریه

اره مطبش زرافشانه.خدایی یه بار رفتم پیشش خیلی وقت میذاره اما من اینجا غریبم نمیخام خدایی نکرده اشتبا ...

خوب یبار بزنگ مطبش از منشیش بپرس دکتره تو چه بیمارستانایی عمل زایمانو انجلم میده