2733
2739
عنوان

داروی بیش فعالی برای بچم شروع کردم

38503 بازدید | 77 پست

سلام توی تاپیک قبلیم گفتم که دخترم رو چند تا روانپزشک کودک بردم و بیش فعالیش تایید کردن اینجا به شور گذاشتم خیلی ها گفتن نده و ببرش مشاور و از این حرفا.ولی من سه روزه براش شروع کردم.توکل به خدا

واسه اینکه نپرسین خودم علاعمش میگم لجبازی نق و نوق و جیغ زیاد کم خوابی کم اشتهایی .پرحرفی چرا زیاد میپرسید و قانع نمیشد صبر و تحمل نداره صف رعایت نمیکنه.همه جا میخواد خودش رییس باشه.به زور حرفش به کرسی مینشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تست گرفتن؟

سن دخترتون رو هم بگید؟ 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738

طبق آخرین پژوهش ها نباید برای زیر شش و الان میگن 7 سال تشخیص بیش فعالیتی گذاشت

روانپزشک نباید میرفتید چون متاسفانه بررسی های لازم رو نمیکنند

باید روانشناس کودک مراجعه کنید...تست گرفته بشه..در صورت تایید روان شناس کودک ارجاع بشه برای نوار مغزی

اگر تایید شد دارو شروع میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706