2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیر داشتم پسرم نخورد یه ماه دوشیدم دادم بهش بعدش شیرم خشک شد.الان پسرم سه ماهو نیمشه

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
2731
من شیر داشتم پسرم نخورد یه ماه دوشیدم دادم بهش بعدش شیرم خشک شد.الان پسرم سه ماهو نیمشه

شیر خشک خیلی بده؟همه اطرافیانم میگن خیلی بده

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  
2738
داشتم ولی نگرفت هنوزم یه سینه ام داره ولی نمیخوره

منم مثل شما هستم.

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

شیر خشک‌دادن سخته مخصوصا برای بیرون رفتن.ولی من که دیگه چاره ای نداشتم.معلومه که شیر مادر بهتره ولی شیر خشکم بد نیست.

انقدددددد حرف شنیدم که دیگه پوست کلفت شدم .با هر ترفندی بود تا سه ماهگیش یه کم شیرمو میخورد ولی دیکه ...

چه حرفی؟

نه عزیزم چه بدی داره خیلیم خوبه این درسته که بزاری بچت گرسنه باشه اتفاقا همه نوع املاح وویتامینی هم داره این چه حرفیه

گویندکه   عشاق   جهان عقل ندارند یعنی توخری  من به مراتب زتو خرتر   
چه حرفی؟

خیلی از ادمای کوته فکر معتقدن که مادری که شیر خودشو نده مادر نیس .تنبل و بی عرضه البته بلا نسبت شما .ولی نمیدونن شیر خشک دادن چه سختی هایی داره که نصف شب بیدار شی درست کنی .بعدشم اگه شیر خشک بد بود که نمیگفتن بدید به بچه هاتون .ماهم که شیر خشک میدیم مجبوریم 

😐وگاهی دل به دل آه دارد 
2706