2733
2734
عنوان

وزن جنین کم بوده

2921 بازدید | 53 پست

سلام  خانما.من دیروز نوبت دکار داشتم سونوگرافی انجام داد برای وزن جنین.موقع که داشت انجام میداد ازم پرسید وزن بچه ی اول چقدر بوده؟بهش گفتم سه کیلو و پونصد.گفت نسبت به بچه اولت این کمه وزنش باید وزنش بیشتر باشه.خلاصه کپسول امگاسه داد و گفت گوشت بخور تا دوهفته دیگه از دوباره بیا.

خیلی حالم گرفته شد بهشم گفتم گفت نگران نباش.من الان تو هفته ی سی و یک بارداری ام و وزن جنین یک کیلو و ششصد بود.

حالا بنظرتون استراحت هم توی وزن گیری تاثیر داره؟با توجه به اینکه من یه بچه کوچیک دارم و کار خونه هم که تمومی نداره،با خوردن تنها و مفید وزن جنین میره بالا؟چی بخورم؟

برای من تو هفته 32 وزنش 1500 بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وزن بچه اول و دوم مگه ربط داره؟ وزنش بالای دو و هشتصد باشه کافیه دیگه توروخدا خودتو الکی چاق نکن&nbs ...

من دخترم 2700بود 😍

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
2706