2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان مرسي كه اومديد. قبل اين يكيم چهار ماه اسيد فوليك و كلي ويتامين خوردم اما... حالام درباره اسيد فوليك نظرا دوجوره يسري دكترا ميگن بايد يدوفوليك خورد اسيد فوليك خالي برا بچه ضرر داره نظر شما چيه؟

اقدام تحت نظر پزشک 

من بدون اینکه برم دکتر اقدام کردم 

امروز بالاخره رفتم دکتر میخندید میگفت فک کردین میتونید از دست ما دکترا قصر(قسر) در برید!!

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
سلام دوستان مرسي كه اومديد. قبل اين يكيم چهار ماه اسيد فوليك و كلي ويتامين خوردم اما... حالام درباره ...

من فولیک اسید خوردم کی گفته ضرر داره من تا سه ماهگی فولیک اسید میخوردم

بهتره بری دکتر آزمایشاتت بدی اگر بدنت چیزی نیاز داشته باشه دکتر بده ما که نمیدونیم داخل بدن شما چه خبره

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
اقدام تحت نظر پزشک  من بدون اینکه برم دکتر اقدام کردم  امروز بالاخره رفتم دکتر میخندید م ...

فكر كنم منم بايد همين كارو انجام بدم اما ميخوام وقتي باردار شدم تا دو ماه نه آزمايش بدم نه دكتر برم اينجوري استرسش كمتره گمونم.

2706