2726
عنوان

نگار جواهریان به سوگ نشست

997 بازدید | 19 پست

متاسفانه پدر نگار عصر امروز فوت کرد. 

خدا بیامرزدش.

پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودم طعم نبود پدر رو چشیدم. امیدوارم هیچ دختری تکیه گاهش و از دست نده.

گرچه از مرگ گریزی نیست.

پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.

خدا رحمتش کنه. خوبه این مدت خندوانه نیست وگرنه رامبد با چه جراتی میخواست بیاد جلو دوربین 3متر بپره و دووه دووه بخونه

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور

احتمال میدم سرطان داشتن. چون ماه قبل توی اخرین برنامه خندوانه از مردم خواستن برای سلامتیشون دعا کنن.

من فقط یه لحظه نگار و خواهراشو جای خودم و خواهرام تصور کردم. نبود پدر بعد از 4 سال تنها غمیه که هر لحظه باهامه و تا جایی که میدونم نگار هم شدید بابایی بوده.

2706