2733
2734
عنوان

عفونت واژن و سوزش ادرار

2690 بازدید | 15 پست

من یازده هفته باردارم از اول سوزش ادرار داشتم اما هرچی از دادم باکتری نبود سفالکسین دوماهه مصرف میکنم و شیاف نیستاتین واژینال..کسی هست به من بگه چکار کنم ؟درد زیاد دارم و نگران نی نی هستم..

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
1
100%
۳
0
0%
۴
0
0%

اتفاقا منم هفته8بارداریم سوزش ادرار و عفونت واژن گرفتم دو هفته هر 8ساعت آنتی بیوتیک مصرف میکردم خوب شدم دیگه تو طول بارداریمم نگرفتم خداروشکر. زودتر درمانش کن واسه نی نی خوب نیس

مرا هزار امید هست...و هر هزار امید تویی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من هم تقریبا همین مشکل رو دارم و کلی آزمایش و سونو دادم و عفونت هم نبوده . دکتر طب سنتی گفت به ادویه جات گرم مثل فلفل و زنجبیل و ... حساسی و واقعااا هم درست گفت حالا شما هم امتحان کن ببین چطوره 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
2731

مایعات فراوان بخور. این خیلی موثره من دیگه سوزشم دیوانم کرده بود با مایعات و لیمو شیرین خیلی عالی شد

البته کلوتریمازول هم زدم

تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه
عزیزم من هم تقریبا همین مشکل رو دارم و کلی آزمایش و سونو دادم و عفونت هم نبوده . دکتر طب سنتی گفت به ...

منم وقتی ادویه و فلفل زیاد بخورم ..بی اختیاری ادرار  میگیرم تا به دستشویی برسم بی اختیار  میشم  

2738
ماست میخورم و مایعات دکتر هم کلوتریمازول داد خوب شدم اما بازم شروع میشه سوزشم..واقعا دارم دیوونه میش ...

سمیه جون سلام عزیزم‌ مشکل سوزش ادرارت حل شد؟تورو خدا اگه حل شد به منم راه حلش رو بگو دیوونه شدم بخدا

مامان رادین و آبتین؛پسرای گلم عاشقتونم‌.
سمیه جون سلام عزیزم‌ مشکل سوزش ادرارت حل شد؟تورو خدا اگه حل شد به منم راه حلش رو بگو دیوونه شدم بخدا

حل شد..دکترم شیاف نیستاتین و قرص سفیکسیم ۲۰۰ برام تجویز کردن و خداروشکر خوب شدم

حل شد..دکترم شیاف نیستاتین و قرص سفیکسیم ۲۰۰ برام تجویز کردن و خداروشکر خوب شدم

خب خدا رو شکر.گلم اسم دکترت رو میگی لطفا؟

مامان رادین و آبتین؛پسرای گلم عاشقتونم‌.
2706