2733
2734

سلام مامان هاى مهربون 

من دنبال لوستر اتاق كودك توى نت مى گشتم كه به فروشگاهم به نام سبحان تو پاساژ ظفر خيابون شريعتى بر خوردم. 

كسى از قيمت لوسترهاش خبر داره؟

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلى جالبه 😂😂😂😂😂 همه شب ها ميان تو سايت.  روزها اينجا خلوته و منم كه فقط صبح هستم😐

56 تا بازدید 😐 خب حتما نمیدونن البته درسته تو شب بیشتر میان 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2728
56 تا بازدید 😐 خب حتما نمیدونن البته درسته تو شب بیشتر میان 

آره موافقم سوْال من خيلى تخصصى و فيلتر دار هست😂

از اونجا نخریدم ولی لوستر و  آباژور گرفتم شد نزدیک ۳۰۰

ان شاء ا... عزيزم زود زود نى نى خوشگل و مهربونت سالم و شاد دنيا بياد و در آغوش بگيريش.

ان شاء ا... عزيزم زود زود نى نى خوشگل و مهربونت سالم و شاد دنيا بياد و در آغوش بگيريش.

مرسی عزیزدلم ممنون از دعای قشنگت ایشالله نی نی شما هم سلامت بیاد بغلت 😘

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
2738
مرسی عزیزدلم ممنون از دعای قشنگت ایشالله نی نی شما هم سلامت بیاد بغلت 😘

مرسى مهربون، نى نى من اومده ولى تازه خونه خريديم و من تازه دارم براش وسيله مى گيرم ديگه داره يكسالش مى شه.

مرسى مهربون، نى نى من اومده ولى تازه خونه خريديم و من تازه دارم براش وسيله مى گيرم ديگه داره يكسالش ...

ای جااااان تبریک میگم الهی  همیشه سلامت و شاد کنار هم باشد خونه جدید هم مبارک ایشالله به شادی توش بشینید

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
ای جااااان تبریک میگم الهی  همیشه سلامت و شاد کنار هم باشد خونه جدید هم مبارک ایشالله به شادی ت ...

مرسى عزيزم🌺❤️

خانوم دکتر اومدید ایران ؟

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
خانوم دکتر اومدید ایران ؟

نه عزيز دلم يك نَفَر داره مياد از تهران اينجا مى خوام بدونم اگر قيمتش خوبه برام بگيره.