2733
2734
عنوان

پروتز سینه و ترس شدید از بیهوشی

2156 بازدید | 25 پست

سلام دوستان میدونم‌به تاپیک در مورد این هست مفصل خوندم اما جواب سوالاتم رو خیلی ندیدم؛من واقعا نیاز به این جراحی دارم شل ترین بافت ممکن سینه رو دارم وقتی دراز میکشم سینه هام محو میشن عین آب شلن و به هر سمت میرن تو حالت دراز کشیده عین یه پسرم درحالیکه ایستاده بدک نیستن البته همه تو این دو حالت فرق داره سبنه هاشون ولی واسه من حتی ذره ای هم نمیمونه خیلی هم پهنن مثل یه سینی!!!ولی با این حال ترس شدید از بیهوشی دارم و از درد بعد عمل که خکد دکتر هوشمند به من گفتن۵ماه هم واسه توکه بدنت ضعیفه شاید طول ببره ؛من فوبیای بیهوشی دارم‌چند بارم روان درمانی رفتم فایده نداشت؛باز تا یه روز قبل عمل پروتز رفتم و پشیمون شدم نه که از مرگش بترسم نه!فقط از لحظه ای که میان سمتم وخود انجام اون عمل بیهوشی وحشت دارم؛کسی توصیه خاصی داره؟ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس چیزی نمیشه منم تا حالا نرفتم اتاق عمل من از بیهوشی نمیترسم از محیط اتاق عمل میترسم 😧ولی خوب همش تلقینه اصلا ترس نداشته باش زود بیهوش میکنن اصلا نمیفهمی بعدشم چشاتو وا میکنی میبینی همه چی تموم شده 

بالاخره خوشگلی دردسر داره دیگه😜

خداجونم میشه به منم یدونه نی نی خوشمل بدی اینماه نی نیم بیاد تودلم منم مامان بشم؟!😘 میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستی؟! 😘

اصلا ترس نداره متوجه نميشي كي بيهوش شدي،ضعيفم كه باشي دردش تا ٥ ماه طول نميكشه فقط همون ماه اول خيلي سخته مخصوصا دو هفته اولش كه به تنهايي نميتوني كاراتو انجام بدي و دستاتو باز كني 

2738

بیهوشی مثل یه خوابه عمیقه خیلی خوبه

ویقتی ادم بهوش میاد انگار از یه خواب عمیق بیدار شده من که دوست دارم یکی بیاد الان منو بیهوش کنه تا حد اقل چند ساعت به هیچ غم و غصه ای فکر نکنم

میخوام اوضاع زندگیم بهتر بشه دعا کنید😢🌷
2706