2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه آخه فولیکول خوب داشتم هر دوره بیشتر لز بیست شدن ولی نی نی نیومد

پس دارو تاثیر کرد. من دیشب سونو بودم اینو داد از امروز بخورم . البته از امروز باید قرص دگزامتازون بخورم . از شنبه لتروزول . و پنجشنبه و حمعه دیگه هم دو تا آمپول hcg بزنم و شنبه بعد برم سونو

پسرم همه زندگیم
2738
لتروزول از کلومیفن بهتره یعنی عوارضش کمتره ولی خب تا خدا نخواد نمیشه  همسرتون آزمایش داده؟

همسرم بله داده یکم حرکتش کمه و مورفولوژیش البته تو رنجه ولی میگه اگه با این اوًاع باردار بشی ممکنه پوچ بشه دوباره. چون ی بارداری پوچ داشتم قبلا. الان داره دارو می خوره

پسرم همه زندگیم
همسرم بله داده یکم حرکتش کمه و مورفولوژیش البته تو رنجه ولی میگه اگه با این اوًاع باردار بشی ممکنه پ ...

همسر منم تحرکش کمه دارو میخوره دعا کن این ماه بشه دکترم گفته اگه نشه باید بری تو سیکل iui

همسر منم تحرکش کمه دارو میخوره دعا کن این ماه بشه دکترم گفته اگه نشه باید بری تو سیکل iui

ایشالا عزیزم طبیعی میشه. همسرت دارو چی می خوره؟ همسر من ی دوره قبلا پروفرتیل خورد و زینک و c و e. الان دکترم از هفته پیش بهش  ویتامین c و آ و زینک گلوکونات و کیو تن +  و سلن پلاس + و الکارنتین داده. 

پسرم همه زندگیم
آره روز سیزدهم بعد از سونو وقتی سایز فولیکولت به اندازه مناسب برسه باید hcg بزنی که آزاد بشه و خدای ...

به من گفت که پنجشنبه جمعه بزن شنبه بیا سونو

پسرم همه زندگیم
2706