2737
2734
عنوان

بنظر شما باید از زایمان ترسید؟؟اونم طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 26 پست

خودم تجربه ندارم،ولی دوستم میگفت اگه به جای اینکه جیغ بکشی فشار بدی و با پرستارو دکتر همکاری کنی خیلی راحته.فقط باید روش تنفس صحیح و فشار آوردن رو بلد باشی و دکترتم حرفه ای باشه و استرس نداشته باشی.

دلم گرفته ای دوست/هوای گریه با من😔😢

خیلی عادیه که بترسی گلم

جفتش هم ترس داره هم طبیعی هم سز ولی اگه قصدت طبیعیه حتما حتما روحیت رو تقویت کن من خودم سز شدم ولی روزهای اخر که هنوز نوع زایمانم مشخص نبود باخودم میگفتم بلاخره باید یجوری بدنیا بیاد تو یه مسیری هستم که دیگه راهس نیست

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میترسیدم تو خاطره یکی از بچه ها خوندم میگفت من که نمیدونم چی در انتظارمه برای چی بترسم ؟ ادم از چیزی که هنوز تجربه نکرده نمیترسه خیلی تو روحیم تاثیر داشت این جمله 

پیشنهادم به شما زایمان طبیعی اپیدورال یا بدون درده یعنی عالی تو کل زایمان جیغم درنیومد هیچ عوارضی هم نداشت 

2728
هر چی با خودم فک می کنم این همه زایمان کردن چیزیشون نشده منم مثه اونا.اما باز ته دلم میترسم تازه کلا ...

من خیلی مطالعه کردم در مورد طبیعی و سزارین و درنهایت احساس کردم برای خودم و بچه م طبیعی بهتره . از اولم به خودم گفتم که میتونی . خداروشکر زایمانمم خوب بود و راضی بودم . بی حسی هم خیلی کمک کرد .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

درد ک داره. خیلی هم داره .ولی من از سزارین بیشتر میترسم . 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
منم میترسیدم تو خاطره یکی از بچه ها خوندم میگفت من که نمیدونم چی در انتظارمه برای چی بترسم ؟ ادم از ...

شرایط خاصی داره؟هزینش چطوره؟همه جا داره؟یا شهرای خاص هس؟ممنون میشم ج بدی

2738
شرایط خاصی داره؟هزینش چطوره؟همه جا داره؟یا شهرای خاص هس؟ممنون میشم ج بدی

نه هبچ شرطی نداره فقط باید تا چهارسانت بشه دهانه رحم من تو بیمارستان آرش تهران رفتم با بیمه تامین اجتماعی رایگان بود تو بعضی شهرها هم هست باید سرچ بزنین اهل کجایید شما؟

من راستش از سزارین می ترسیدم به هر حال ی عمل جراحیه

ولی از طبیعی نه 

دقیقا مثل شما میگفتم این همه خانم زاییدن الان سالم و سرحالن منم یکی از اونا

تعداد آدمهایی که از خیابون رد میشن و دچار سانحه میشن بیشتر تعداد زائو های دچار آسیب هست

حالا ما از خیابون رد شدن می ترسیم؟

فقط آخراش دردش زیاده که خود خدا تحملش رو داده با دیدن بچه خییلی کم تر حسش می کنی

برای بچه اول که از ماسک نیتروژن استفاده کردم عالی بود

نه هبچ شرطی نداره فقط باید تا چهارسانت بشه دهانه رحم من تو بیمارستان آرش تهران رفتم با بیمه تامین اج ...

من اهل ارومیه هستم.پس اینجام هست احتمال قوی.مرسی از اطلاعاتی که دادی