2737
2734

آنتی بادی RO ی من مثبته. دکتر گفته باید اکوی قلب جنین انجام بشه. خیلی نگرانم. خیییییلی. حدود پنج درصد احتمال بلوک قلبی هست. تجربیاتتون رو میشه بگین؟

یاشا آنا وطن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام سولماز جان ....بله انجام دادم قلبش سالم بود....نی نی شما چطوره خوبه ؟

خدا رو صد هزار مرتبه شکر. من هم هفته بعد سونوی آنومالی دارم. بعدش دکتر قراره اکو بنویسه. برا قلب نی نی منم دعا کن سالم باشه. از استرس آرام و قرار ندارم

یاشا آنا وطن
خدا رو صد هزار مرتبه شکر. من هم هفته بعد سونوی آنومالی دارم. بعدش دکتر قراره اکو بنویسه. برا قلب نی ...

اااااااااانشالله که شمام با خبرای خوش بر میگردین 

ازمن بشنو الکی استرس داری منکه خودمو کشتم کلی وزن کم کردم از بس غصه خوردم و.....همش نتیجه بیسوادی و کم حوصلگی  سنوگرافی ها و دکترهاست .....

الاله جان ان تی شما چند بود سل فری هم انجام دادین؟؟؟ریسک داون شما چند بود؟

ببخشی دیر دیدم پیامتون رو 😞 اخه ریپلای نکرده بودی تاپیک منم نبود متوجه نشدم

من ان تی م سه بود امینوسنتز ک ردم ریسکم یک به صدو شصت و هفت بود 

سلام سولماز جان ....بله انجام دادم قلبش سالم بود....نی نی شما چطوره خوبه ؟

سلام آلاله جان خوبی؟ نی نیت خوبه انشاللاه؟ من دو هفته پیش رفتم اکو. قلب دخترم سالم بود ولی دکتر گفت بهتره یه بار دیگه هفته ۲۷برم تا مطمئن بشیم. امیدم به خداست

یاشا آنا وطن
سلام آلاله جان خوبی؟ نی نیت خوبه انشاللاه؟ من دو هفته پیش رفتم اکو. قلب دخترم سالم بود ولی دکتر گفت ...

سلام

خداروشکــــــــــــــــر عزیزم گفتم که چیزی نیست سالمه ان شالله ....اما برا راحتی خیال خودت برو 😘خدا نگهداره نی نی خوشگلتو