2737
2734

دو ماهی هست که وزارت محترم بهداشت، راهکارهای جدید دارن ارایه میدن یعنی راهکار که نه حکم و دستور میدن که حتی تو بیمارستان خصوصی هم اجازه سزارین نمیدن 

مورد بوده که حتی با وجود بزرگ بودن سر بچه نسبت به لگن، باز هم اجازه سزارین داده نشده!!! یا مادری که،دیسک کمر داره و بیمارستان گفته فقط،در صورت سابقه  جراحی دیسک اجازه سزارین داده میشه 

بحث من اینجا در مورد مزایا و معایب سزارین و طبیعی نیست 

بحث سر،آزادی افراد در تصمیم گیری در مورد بدن خودشون هست 

که این اختیار داره گرفته میشه و هیچچ جای دنیا اجباری در کار نیست اگه آمار،طبیعی جایی بالا هست به خاطر سیستم و شرایط اون جا تمایل زیادی شده نه با اجبار!!! 

همه جا اینجوری نیست

خانوم پسرعمه من ۱۰ روز پیش سزارین کرد بچه اولشم بود

عمل دیسکم نکرده بود

ش ارژ۲۰۰۰ تومنیو میخری۲۲۰۰ تومن ،۱۸۰۰تومن ش ارژ میکنه😐اینو هرجای دنیا بگی۳ماه تیمارستان بستریت میکنن😆😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم این حرفم چه قدر درسته چون فقط شنیدم

میگن دلیلش اینه که کسایی که طبیعی زایمان میکنن تعدادش محدودیت نداره اما سزارین محدودیت داره و خودش باعث میشه نتونن جمعیتو افزایش بدن  

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

دیگه دارن شورش رو در میارن 

بعد میگن کره شمالی ال و بل ایران که بدتر 😑

راست میگن جلوی جراحی های زیبایی افراطی رو بگیرن نه سزارین 

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2738
خصوصی هم سزارین اجباری شده؟

استان فارس اینطوریه عزیزم

کلا اجباریه مگر شرایط خاص

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
همه جا اینجوری نیست خانوم پسرعمه من ۱۰ روز پیش سزارین کرد بچه اولشم بود عمل دیسکم نکرده بود

عکست بامزه اس

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه
2706