2733
2734

من شعر معروف لیلی حوضک رو که کفدست انجام میشه اینجوری برای دخترم میخونم:

به جای اینکه بگم این گرفتش این پختش این خوردش...میگم این گرفتش این بوسش کرد این نازش کرد این گفت پس کی ازادش کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا شعر یه حاجی بود یه گربه داشت رو بجای اینکه بگم گربه اومد گوشتا رو خورد حاجی زد و گربه رو کشت میگم حاجی نشت و غصه خورد بعد تو دفتر خاطراتش نوشت یه حاجی بود یه گربه داشت....

یا شعر یه حاجی بود یه گربه داشت رو بجای اینکه بگم گربه اومد گوشتا رو خورد حاجی زد و گربه رو کشت میگم حاجی نشت و غصه خورد بعد تو دفتر خاطراتش نوشت یه حاجی بود یه گربه داشت....

عالی 

ولی مگه لی لی حوضک اینجوری نیستش؟

اولی درش اورد

دومی خشکش کرد 

سومی ابش داد

چارمی دونش داد

پنجمی پرش داد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
عالی  ولی مگه لی لی حوضک اینجوری نیستش؟ اولی درش اورد دومی خشکش کرد  سومی ابش داد چار ...

مال ما اینجوری نبود. اخرشم انگشت اشاره میگفت پس سهم من چی...شست میگفت من من کله گنده خوردم.

مال ما اینجوری نبود. اخرشم انگشت اشاره میگفت پس سهم من چی...شست میگفت من من کله گنده خوردم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰