2737
2734
عنوان

فردا آگه خدا بخواد میرم مشهد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیارتت قبول باشه ایشالا

خواهش میکنم برای من و خونواده ام دعا کن همسرم مریضه داداشم ام اس داره برای آرامش دل پدر و مادر و برادرم دعا کن دنیا به کاممون زهر شده بخدا الانم دارم با گریه اینا رو مینویسم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2731
رفتی مشهد قسمت میدم منو از یاد نبری.ب اقا بگو ک منم دلم میخواد مامان شم.بهش بگو نذار شکایتشو ببرم پی ...

😭😭😭😭😭😭😭یادم نمیره 

ان مع العسر یسرا ... 
زیارتت قبول باشه ایشالا خواهش میکنم برای من و خونواده ام دعا کن همسرم مریضه داداشم ام اس داره برای ...

😭😭😭😭😭😭قربونت برم الهیییییییی چشم حتما.

ان مع العسر یسرا ... 
2738
اسم تو هم نوشتم تو صلواتا😍😍😍😍😍😍😍😍حاجت روا شی 

برای منم صلوات میفرستی عزیز دلم بخدا خیلی محتاج دعات هستم پیش اقا حتما یاد منم بکن دیگه خسته شدم از زندگی بگو یا مرگمو بده یا زندگیم رو‌درست کنه

خدا هست غم دیگه چیه
😭😭😭😭😭😭قربونت برم الهیییییییی چشم حتما.

فدات شم ....امام رضا رو قسم بده به جون پسر مهربونش همه مریضا رو شفا بده بخدا دلم زیر این همه غصه داره میترکه

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706