2733
2734
عنوان

حرف ناحق رو چطور جواب بدیم

851 بازدید | 21 پست

ی مطلبی هست که زیاد برام اتفاق میفتاد قبلا.حالا دوباره داره تکرار میشه.ناراحتم میکنه.خیلی.

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین پریسا جون..مثلا من رفته بودم آرایشگاه.کارم داشت تموم میشد. خانم صندوقدار به خانمی که داشت کار من رو انجام میداد گفت کولر رو روشن کن.براش بهونه آورد که مریضه و روشن نکرد.من پرسیدم کی مریضه با جسارت گفت شما.توضیح اینکه خودش مریض بود.

همه شاکی شدن از چی من حرف دلم رو زدم. نباید میگفتم!؟ چرا دنبال شنیدن خبرهای خوش همدیگه نباشیم.

خوش و ناخوشش رو کار ندارم. بعد از پست اولت غیب شدی.سه صفحه رفت جلو نیومدی بگی از سر کار رفتی خونه چی شد. همین 😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

من هم باخودم گفتم ختم به خیرشد و سکوت کردم.من که از آن قسمت آمدم بیرون کولر رو روشن کرد. صندوقداره هم از آن به بعد شروع کرد باتغیر و بی احترامی بامن برخورد کردن.من هم مونده بودم متحیر که الان باید چکار کنم.

ببین پریسا جون..مثلا من رفته بودم آرایشگاه.کارم داشت تموم میشد. خانم صندوقدار به خانمی که داشت کار م ...

چرا گفت شما خب؟

2738
چرا گفت شما خب؟

خیلی سرماخورده بود وبیحال.انگار ازاون ترسید.انداخت گردن من ..به من هم چشمک زد که من چیزی نگم.ازش پرسیدم چراگفتی من...گفت باشماکه کاری نداره.

خوش و ناخوشش رو کار ندارم. بعد از پست اولت غیب شدی.سه صفحه رفت جلو نیومدی بگی از سر کار رفتی خونه چی ...

بعدش برگشتم عذرخواهی کردم.همش شد کمتراز ده دقیقه.که گلاب به روتون درگیر بیماریم بودم.

خیلی سرماخورده بود وبیحال.انگار ازاون ترسید.انداخت گردن من ..به من هم چشمک زد که من چیزی نگم.ازش پرس ...

خوب نبود کارش خب.

آرایشگاهتو عوض کن 

2706