2733
2734

کیکم خراب شد😭😭😭

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم

همیشه اول فرتو روشن کن بعد موادو اماده کن اینجوری فر هم ‌گرم میشه هم از این چیزا پیش نمیاد😕

چاره ای نداری تو قابلمه امتحان کن زیرش هم شعله پخش کن بذار حتما

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2728
درشو بذارم یا بردارم؟ دمکنی هم میخواد؟

اره ...

زیر شعله. رو کم کم کن .. یساعت بعدکیک پزیده میشه...

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2738

اره بزار رو گاز کفش حسابی روغن بریز بزار روی شعله خیلی کم 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
نمیدونم همیشه اول فرتو روشن کن بعد موادو اماده کن اینجوری فر هم ‌گرم میشه هم از این چیزا پیش ن ...

روشنش کرده بودم فر داغ شده بود. موادو ریختم تو قالب گذاشتم توی فر در فرو بستم یهو خاموش شد. هرررر کار کردم دیگه روشن نموند

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706