2726
عنوان

مامانا بیایید از هم دیگه ایده بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 45 پست
اونجا دستتون بازتره که. تنوع لباسا بیشتره ...جنسا متنوع ترن. مارکم که هستن. دخملتم که خوش تیپه تو هم ...

عزیزم استرالیا از نظر لباس و تنوع خیلی ضعیفه درسته مارک هستش ولی اصلا زیبایی نداره 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم از پستایه قبلیم🤔

شما بچه اسلامشهر بودید؟بچه محل ما😜

یامن اشتباه گرفتم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
عزیزم استرالیا از نظر لباس و تنوع خیلی ضعیفه درسته مارک هستش ولی اصلا زیبایی نداره 

چه جالب 😯 نمیدونستم...

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
مخصوصا شلوار پاره هه ،تو یه کانال تلگ رام دیدم تو ایران قیمتش و بالا گفت

آره خیلی بامزه ترش کرده😀

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببخشید استارتر من یه سوالی دارم

بعد از اینکه برای رفتن اقدام کردین 

چن وقت بعد رفتین واسه مصاحبه؟

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
منم خیلی دوست دارم عوضش خدا یه دختر بهم داده موهاش یه خورده موج داره همه اش باید شونه شه که گره نخور ...

خدا حفظش کنه دختر نازتو

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
اره عزیزم هم محلی هستیم

خوب چی میشه این سری اومدی دست ماروهم بگیر ببر😧

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706