2733
2739
عنوان

من خیلی بیزبون و ترسو ام!؟؟

353 بازدید | 6 پست

سلام

تو دوران عقدم انگشت شمار ب همسرم توهین شد اما من ن عقلشو داشتم و ن حرفی زدم،شوهرمم از سر مهربونیش بازم رفت و اومد داشت ولی تو ذهنش موند...البته از طرف خانواده همسرمم توهین بهم رسید اما من اونقدر بی زبون بودم ک از خودم دفاع نکردم بجاش شوهرم غوغا کرد،بعد از اون یکی دو مرتبه اتفاق افتاد ک من ی ذره حرف!!!!!!  زدم ولی افاقه نکرد،بدتر از همه بی عاطفی پدر و برادر باعث شده ب این اوضاع دامن بیشتری بزنه،البته اینم بگم خودمم رابطه خوبی با بابام ندارم و خیلی توضیح دادم ب شوهرم ک اقا این همینطوره ولی میگفت تو برخورد جدی نداشتی!!! 

در کل الان شوهرم معتقده من خانواده‌ام رو بهش ترجیح میدم ولی واقعا اینطور نیست،من بلد نیستم پاچه پاره باشم و جز تو 10 روز گذشته 2 تا برخورد داشتم با پدر و مادرم و اتفاقی جلوی شوهرم،ک شوهرم میگه مثل پاک کردن ی کنج کاغذیه ک تو طول 4 سال سیاه شده!!!

ب من بگید چ کنم،هیچ کسی نیست راهنمام باشه

تعداد رای : 7
نظرسنجی
بلد نیستم شربازی ولی دعوا کنم؟!
0
0%
سیاست ندارم ولی پیشه کنم
7
100%

سعی کن جاییکه واس شوهرت ارزش قایل نیسن پاتو نذاری ب شوهرت ارج وقرب بده دوم اینکه همیشه ازخودتو شوهرت دفاع کن نذار کسی بهتون حرفی بزنه که زندگیتون تلخ باشه

وروجک منو بابایی  خیلی وقته چشم براهتیم    

اعتماد به نفستو ببر بالا اعتماد به نفس آدمو قوی میکنه

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما لزومی نداره برای حفظ،احترام شوهرت شر به پا کنی

اما موظف به حفظ شخصیت ایشون هستی دیگه روش مناسب رو با درنظر گرفتن اخلاق خانواده خودت پیدا کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

همسر از شما توقع حمایت داشته ۰ حداقل به پدر و مادرت تذکر میدادی جلو شوهرت۰ دلایلت واسه کم حرفی و اینا قانع کننده نیس

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ببخشیدا ،، فک کنه

مثلا این همه ما زنا قشنگ میبینیم که شوهرا خونواده و دوست و همکارو .. رو به ما ترجیح میدن، چی میشه؟

شوهره میگه همینه که هست

وقتی یه شهر دیگه و نزدیک خانواده شوهر ازدواج میکنید، در واقع ازدواج نکردید به اسیری رفتید😒😒😒😒😒😒یک جور خودکشیه