2726
عنوان

رو دادن زیادی به عروس!

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 70 پست
اه اه حالا واقعن خوشگله حالام باشه گفتن نداره

کاملا معمولی ولی خدای اعتماد بنفس فقطم دنبال ایراد گرفتن از منه ی چن بار تو مهمونیا از من تعریف میشد نیومد بهم بگه میومد میگه فلانی از خودم تعریف کرد بعدا ک مشخص میشد ضایع میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا چه کار میکنن؟ فکر نکنم در حد جاریهای من باشن ولی اینا کلفت حسابی شدن واسه خانواده شوهر اما د ...

اینا که به زبون مستقیم توهین وتحقیرشون میکنن اما نمیتونن جیک بزنن چون ازاول سکوت کردن .اما من دوران عقد خاهرشوعرم اینا فکرکردن منم مثل بقیه م که حرف نزنم وبگم بیخیال اما ادبشون کردم کل خانواده شون ریختم بهم .چون بهم فحش داده بود.مادرشوهرمم میگفت بیا ازش عذرخاهی کن دعوا تموم بشه مثل خاهرین منم گفتم وقتی من کاری نکردم اون حق نداره فحش بده گفت نه تو بیا عذر خاهی کن منم گفتم برین گم شین😂هنوز فرق بین حق وناحق نمیدونین😂

خدا دی بسه
2728

یکی ازجاری هام فقط شب ها میره خونه خودش صبونه هم خونه مادرشوهر میخوره ناهارو شام هم با مواد اونا درست میکنه یعنی هیچی توخونه خودش نداره😂خاهرشوهر که تازه ازدواج کرده یادمه تو جمع که مهمون غریبه هم بودن داد میزد ومیخندیدن میگفت فلانی یه تیکه نون خشک هم خودشون ندارن از صبح میان خونه ما تاشب😂😂من جای جاری میبودم اب میشدم

خدا دی بسه
اینا که به زبون مستقیم توهین وتحقیرشون میکنن اما نمیتونن جیک بزنن چون ازاول سکوت کردن .اما من دوران ...

توهین چجوری یعنی شوخی شوخی فحش میدن بهشون؟!

من نمیدونم چجوری یه نفرتحمل میکنه

یه بار خواهر شوهرم  به جاریم گفت چقدر اسکلی تو اونم هی نگاه میکرد و میخندید!

میره خونشون تمام کاراشونو میکنه تا خواهر شوهرا ب قر و فرشون برسن بعدم ازش تشکر میکنن اونم بیشتر کار ...

جاریهای من که گاهی خونه خواهرشوهرا که متاهل هم هستن میرن واسه انجام دادن کار!

توهین چجوری یعنی شوخی شوخی فحش میدن بهشون؟! من نمیدونم چجوری یه نفرتحمل میکنه یه بار خواهر شوهرم & ...

دقیقا اره میخندن وفحش میدن مثل احساس صمیمیت میکنن ودارن باهم شوخی میکنن اما همش تیکه وتوهین وتحقیر جاری هاهم حق ندارن جواب بدن.

خدا دی بسه

کلمه خواهر شوهر و عروس فقط نسبت رو میرسونن

باعث نمیشه شخصی اجازه داشته باشه به دیگری توهین کنه.

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2706