2726
عنوان

دوستانی که به خارج مهاجرت کردید...

10506 بازدید | 153 پست

تا حالا شده پشیمون شده باشید؟؟؟ چرا؟؟ خیلی دوس دارم مهاجرت کنم ولی همش میترسم پشیمونی توش باشه و به خودم میگم زندگی همینه باید ریسک کارم رو بپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم خوبه هم بده

دوری از همه همش میبینی بقیه پیش همن دلت پر میکشه توام اونجا باشی 

کمی خرج و مخارج سنگینه

مثلا ترکیه اجاره ها پایین تر هست و پوشاک خیلی ارزونه ولی بجاش انرژی و خورد و خوراک گرونتر از ایرانه

از طرفی هم خوبه جامعه پر نشاطه و راحت کار پیدا میکنی بشرطی که ترکیت خوب باشه

در کل بنظر من خوبه

مخصوصا برای آینده بچه ها

2728

ازون سوالای خنده داره!

مگه همه ی آدما طرز فکرشون مثل همه یا همه با شرایط یکسانی مهاجرت میکنن؟!

هرکس به هدف، جیب و تلاشش نگاه کنه متوجه میشه کجا براش بهتره.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

چطوری مهاجرت کردن و کجا رفتن مهمه .سختی های خودشو داره . من تخصیلی رفتم و هیچ آشنا و فامیلی هم نداشتم. تا اقامت گرفتم و کار پیدا کردم خیلی روزای سختی و پشت سر گذاشتم اما الان خیلی راضیم. ضمنا دلیل مهاجرت هم مهمه

هم خوبه هم بده دوری از همه همش میبینی بقیه پیش همن دلت پر میکشه توام اونجا باشی  کمی خرج و مخ ...

والا ما ایرانم ک هستیم روابط آنچنان زیاد نیست در حد عروسی و مراسم خاص یا عید همین... 

اخه شرایط طوری نیست برم بمونم میتونم مسافرت چند روزه برم ... فکر کنم انتخاب کشور خیلی مهم باشه 

خانوم شما اگر هم جايى بخاى اقامت كنى بلاخره بايد برى قبلش اونجا.حالا يه مدت برو بعد ببين اصن ميتونى يا نه بعد اقدام كن

اینجا برای پناهندگی کلن سختیای خودشو داره وباید خیلی خیلی صبور باشی ،ممکنه اولش پشیمون بشی ولی اگه پناهندگیت قبول بشه برای آینده بچه هات خوبه،ولی تازمانی که فشار زندگی رو میتونی تحمل کنی و مشکلی نداری مهاجرت رو بزار کنار چون سختیاش به کنار تنها هم میشی

لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اخه شرایط طوری نیست برم بمونم میتونم مسافرت چند روزه برم ... فکر کنم انتخاب کشور خیلی مهم باشه 

میگفتن آلمان خیلی خوبه الان راحت قبول میکنن ولی از لحاظ رفاه خیلی پایینتر از ایران میشه زندگیت چون ما ایرانیا به زندگی لوکس عادت داریم ولی خب اروپایی بودنم مزایایی خودشو داره

2706