2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ب خوندن سوره ناس و فلق و 3 تا ماشاالله لا قوه الا بالله العلی العظیم و 7 تا الله اکبر خیلی اعتقاد دارم و احساس میکنم واقعا شر و نظر ازمون دور میشه و هر وقت نمیخونم چشم میخوریم.

السلام علیک یا ابا عبدلله.خدایا تو رو به لب تشنه امام حسین قسم میدم که داداش یکی یه دونه مو شفا بدی😢
2731

تنها راهش افکار مثبته

من قبلا اصلا به چشم اعتقاد نداشتم یعنی اصلا نمیدونستم همچین چیزی هست العان تو خانواده همسرم تا سرما میخورن میگن چشمممون کردن یه مدت این رفتارشون رو منم تاثیر گزاشته بود و همش مریض بودم 

به نظرم تنها راهش تلقین و حس مثبته

منم احساس میکنم زندگیم چشم خورده خودم که معمولی ام نمی گم من خیلی عالی ام و کسی حسودی میکنه ولی شوهرم خیلی خیلی ماه بود به محض اینکه واسم ماشین خرید و با فاصله یک ماه خونه بهتر اجاره کرد و همه وسایل خونه رو از نو گرفت وحشتناک عوص شد و حتی میگه جدا بشیم

منتظر اتفاقات خوبم 

☆❥ جهت حفظ فرزندان

از چشم زخم ❥☆

✨❥❥◆✧🌙✧◆❥❥

غمی به رسول خدا صل الله علیه و آله عارض شد. جبرئیل آمد وعرض کرد: یا محمد! این چه غم است که در روی شما می بینم؟ فرمودند به حسن و حسینم چشم زخم برخورد است. عرض کرد چشم زخم حقیقت است و تصدیق کن. فرمودند : آری. گفت : چرا با این کلمات آن دو را تعویذ نکردی؟ فرمودند: کدام کلمات ای چبرئیل؟ عرض کرد بگو:

〖اللَّهُمَّ يَا ذَا السُّلْطَانِ الْعَظِيمِ وَ الْمَنِ‏ الْقَدِيمِ‏ وَ الْوَجْهِ‏ الْكَرِيمِ‏ يَا ذَا الْكَلِمَاتِ التَّامَّاتِ وَ الدَّعَوَاتِ الْمُسْتَجَابَاتِ عَافِ الْحَسَنَ وَ الْحُسَيْنَ ( به جای دو اسم اسم مریض را ببر ) مِنْ أَنْفُسِ الْجِنِّ وَ أَعْيُنِ الْإِنْسِ〗

حضرت وقتی این دعا را خواند آن دو برخواستند و به راه افتادند. حضرت به اصحاب خود فرمودند: زنان و بچه هایتان را با این تعویذ پناه دهید.

📚 منبع : ختوم و اذکار ج ۲ ص ۲۷۵

چه اعتماد به نفسي داري كه فك ميكني چشت مي زنن و با اين چيزا هم رفع نميشه خيلي بده

من گفتم منو چشم میزنن!فقط میخواییم یه چیزی بگیم.یه دقیقه فکر نمیکنیم بعد نظر بدیم

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2738
منم احساس میکنم زندگیم چشم خورده خودم که معمولی ام نمی گم من خیلی عالی ام و کسی حسودی میکنه ولی شوهر ...

عزیزم تو خونتون خیلی قرآن بخون مخصوصا سوره جن و مزمل معجزه میکنه

2706