2737
2734
عنوان

ارتوپد گفته کف پای پسرم صافه

3718 بازدید | 28 پست

سلام ارتوپد گفته کف پای پسرم صافه. باید عکس بگیرم . مچ پاش موقع راه رفتن به سمت داخل متمایل میشه. استخون داخل مچش برجسته شده
مرکز رادیولوژی خوب میشناسین؟ برای اسکن مچ پا؟

بعد چون بچه اس 5/5 سالشه میخوام گان محافظ بپوشونن

نه ولی حتما پیگیری کن مشکلش حل شه در بزرگسالی اذیت میشه و پاهاش ضربدری میشه موقع راه رفتن جلب توجه میکنه

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم

مااین مشکل ارثیه توفامیل شوهرم همشون کف پاشون صافه بدبختی پسرم بشون رفته یک سال ودوماهشه.شوهرم میگه یکم بزرگتر بشه براش کفی طبی میگیریم.البته اول میلریمش دکتر.چون صاف بودن کف پا کمردرد میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ولی حتما پیگیری کن مشکلش حل شه در بزرگسالی اذیت میشه و پاهاش ضربدری میشه موقع راه رفتن جلب توجه م ...

واقعا صاف بودن کف پا باعث میشه ضربدری راه برن؟؟؟الان دقیقا شوهرم یجوری راه میره پاهاش انگار بازن.واااای نگوووو

2728
مااین مشکل ارثیه توفامیل شوهرم همشون کف پاشون صافه بدبختی پسرم بشون رفته یک سال ودوماهشه.شوهرم میگه ...

هیشکی تو کلللل فانیل ما پاش صاف نیست، پدرشم همینطور، نمدونم چرا خواهرزادم کف پاش به نظر صاف میاد، دکتر میتونه کاری کنه؟ 

هیشکی تو کلللل فانیل ما پاش صاف نیست، پدرشم همینطور، نمدونم چرا خواهرزادم کف پاش به نظر صاف میاد، دک ...

من و همسرمم صاف نیست کف پامون.

پدر من کف پاش صاف بوده، معاف از سربازی هم شده بود. ارث قویی داشته به بچم رسیده

مااین مشکل ارثیه توفامیل شوهرم همشون کف پاشون صافه بدبختی پسرم بشون رفته یک سال ودوماهشه.شوهرم میگه ...

من یه پسر 2/5 ساله هم دارم. از کجا فهمیدین بچتون تو این سن صافی داره؟ 

اخه به نظر من این کوچیکه مشکلی نداره. باید ببرم دکتر ببینه اینم

2738
من و همسرمم صاف نیست کف پامون. پدر من کف پاش صاف بوده، معاف از سربازی هم شده بود. ارث قویی داشته به ...

پسر منم سه سالشه کف پاش صافه پارسال یه بار بی دلیل لنگان انگان راه میرفت بروم دکتر گفت چیزیش نیست حالا امسال باز یه بار لنگید منم نگرانشم یعنی اذیت میشه😭😭😭😭

واقعا صاف بودن کف پا باعث میشه ضربدری راه برن؟؟؟الان دقیقا شوهرم یجوری راه میره پاهاش انگار بازن.واا ...

بله باز پرانتزی بهتره و پای صربدری و پرانتزی باعث میشه قد حدود ده سانت کوتاه تر بشه اگه دوران کودکی درمان بشه خیلی خوبه خوشبختانه امروز مردم اطلاعاتشون بیشتره پیگیر هستن شما میتونید پسرتونو ببرین عضلاتشو تقویت کنه 

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
من یه پسر 2/5 ساله هم دارم. از کجا فهمیدین بچتون تو این سن صافی داره؟  اخه به نظر من این کوچیک ...

یسری دستگاه هست دکتر داره ببرین بهتون تمرینات ورزشی میده عضلاتش تقویت میشه

ده سانت وای نهههه    

ببری دکتر حتما خوب میشه 

2706