2726
عنوان

حرف زشت مادر شوهرم😐😐😐

2567 بازدید | 23 پست

سلام خانوما،دو شب پیش مادر شوهرم و پدرشوهرم مهمان ما بودند بعد از شام دختر سه سالم کنار مادر شوهرم نشسته بود و مادر شوهرم بهش گفت اومدی شهرستان برات یه چیز خوشگل میخرم دخترمم گفت ممنون من همه چی دارم یه دعه مادرشوهرم گت کی بهت یاد داده ؟هااااا؟این حرف رو کی بهت یاد داده؟؟؟مامانت؟؟؟؟؟؟اره مامانت؟؟؟؟؟؟؟؟دخترمم به نشونه ی تاکید سرشو تکون داد،که یه دفعه مادر شوهرم گفت مامانت خیلی بیخود کرده😐جوری که حتی دختر سه سالمم جا خوردمن چون مهمانمون بودند هیچی نگفتم فقط یه پوزخند زدم و سرمو تکون دادم،حالا میخوام حتما یا به خودش گلایه کنم یا به همسرم بگم،که بهش بگه اخه دفعه اولشم نبوده،کلا با این حتی یک ساعتم از دخترم نگه داری نکرده و دخترمم زیاد باهاش جور نیست یه جور حس مالکیت داره

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضي مادرشوهرا همينن، موقع كمك كردن پيداشون نيست بچه كه از آب و گل دراومد ميان تازه ادعاي مالكيت هم دارن

خانواده شوهر منم همينطورن، موقع بارداري و زايمان فقط زبونشون كار ميكرد بعدش جلو خودم ميگفتن بچه مال ما هست

ولشون كن، به حرفاشون اهميت بدي ميشي مثل من كه اعصاب خودم هم ندارم

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..
2728

واقعا حرکت جلف و سبکی انجام داده.همون سر که تکون دادی خودش یه دنیا معنی میده.توصیه ام هم اینه به همچین آدم بی ادبی اصلا گله نکنی چون دوتا حرف زشت دیگه هم بهت میزنه و بدتر ناراحت میشی

هرکه در عشق سر از قله برآرد هنر است همه تا دامنه‌ی کوه تحمل دارند!
واقعا حرکت جلف و سبکی انجام داده.همون سر که تکون دادی خودش یه دنیا معنی میده.توصیه ام هم اینه به همچ ...

تا باردار بودم همش میگفت من نه بچه داری بلدم و نه حوصله بچه کوچیک دارم حالا همش میخواد دخترمو بکشونه طرف خودش که خوشبختانه موفق هم نیست

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
بعضي مادرشوهرا همينن، موقع كمك كردن پيداشون نيست بچه كه از آب و گل دراومد ميان تازه ادعاي مالكيت هم ...

وای وای تو جاری من نیستی؟البته من هنوز جاری ندارما😁ولی آخه دقیقا عین خانواده شوهر من.😢😢من که روزای سختی رو گذروندم که آخرش نفرین کردم هرکار با من کردین نه کمتر نه بیشتر الهی خدا به سرتون بیاره

وای وای تو جاری من نیستی؟البته من هنوز جاری ندارما😁ولی آخه دقیقا عین خانواده شوهر من.😢😢من که روزا ...

منم همين دعا رو در حقشون كردم ولي اينا خيلي خوش شانسن مطمئنم هيچيشون نميشه

دوست دارم يه اتفاقي بيفته همه كارايي كه كردن رو فراموش كنم چون ديگه دارم زندگيم رو نابود مي كنم با يادآوري خاطرات گندي كه واسم ساختن

تا باردار بودم همش میگفت من نه بچه داری بلدم و نه حوصله بچه کوچیک دارم حالا همش میخواد دخترمو بکشونه ...

خاک تو سر مادرشوهر بی فکر و حرفوک من که از مادرشوهرم خیلی بدم میاد.

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍
   منم همين دعا رو در حقشون كردم ولي اينا خيلي خوش شانسن مطمئنم هيچيشون نميشه دوست دارم ...

من که دست خودم نیست اخلاق گندی دارم حتا دلم برا دشمنمم تنگ میشه برای همین باهاشون خوبم و رفت و آمد دارم البته به سادگی ِ قبل دیگه نیسم یه تنه براشون حمالی کنم...هنوز دختر پسر تو خونه دارن...امیدوارم حرفایی زدن و کارایی کردن از عروس پسرشون و خانواده شوهر دخترشون ببینن

من که دست خودم نیست اخلاق گندی دارم حتا دلم برا دشمنمم تنگ میشه برای همین باهاشون خوبم و رفت و آمد د ...

منم رفت و آمد ميكنم متاسفانه مثل احمقا باهاشون بگو و بخند هم دارم... اينا يه دختر دارن دو ساله ازدواج كرده ميگن خانواده شوهرش بدن ولي تاجايي كه من ديدم خيلي از خودشون بهترن، هميشه ميگن ما اينقدر خوبيم و به عروسامون محبت ميكنيم نميدونيم چرا خدااينا رو سر راه ما گذاشت  

خيلي جلو خودشون پا ميشن كه خوبن... آخر هم كاري كردن كه پسره خانوادشو ول كرد و اومد شهري كه اينا زندگي ميكنن وسه زندگي

2706