2737
2734
عنوان

درمان کولیک نوزادی ........ معجزه

235174 بازدید | 80 پست
سلام به مامانهای گلی که با نوزادان کولیک درگیر هستید نوزاد من از 20 روزگی دچار کولیک شد نه تنها نت رو زیر رو کردم بلکه هزار بار هم دکتر بردمش تو همین نی نی سایت هم دیده بودم یک خانومی تاپیکی رو با عنوان معجزه درمان کولیک نوشتن و توش از معجزه رژیمشون گفتن پزشک اطفال پسرم میگفت: رژیم کار بیخودی هست.خارجی ها ما رو برای رژیم های دوران شیردهی مسخره میکنن!!!!و من رژیم نگرفتم پسرم با هیییییییییییچ چی آروم نمیشد مطلقا هیچی تنها شاهکارش این بود که گریه هاش از روزی 12 -13 ساعت جیغ مداوم وکبود شدن فقط ....به روزی 6-7 ساعت جیغ و گریه کاهش پیدا کرد درمان رو از گریپ میکسچر شروع کردم.دایمیتیکون.... صدای سشوار...ماشین سواری...راه بردن و لالای و آواز خوندن...دمر تو بغلم میذاشتم و تند تند راه میبردم حتی میدویدم صدای جارو برقی عرق نعنا و نبات یعنی هر چی ک فکرشو بکنید یا نکنید گاها یه مورد روش اثر مثبت میذاشت و من ذوق میکردم...ولی فردای اون روز همون مورد دیگه جواب نمیداد مث قدیمی ها تو اتاق ننو درست کردیم تو پارچه هم میذاشتیمش و تکون میدادیم اصلا انگار نه انگار دکتر اطفالم حتی به گرفتن بادگلوی بچه معتقد نبود میگفت این بچه هایی ک رفلاکس دارن با گرفتن بادگلو اذیت میشن صد تا آزمایش ادرار و سونو کلیه و مثانه و شکم بردیم سالم بود روغن کرچک هم به شکمش ماساژ دادیم... اصلا یه کلام: هیچ اثر نکرد تا اینکه رفتیم پیش فوق تخصص کوارش اطفال:
این خانم دکتر پرهیز غذایی دادن و گفتن بادگلو بچه رو حمن بگیرم...هرچند تو این مورد شبها کاهلی میکنم که خوابش نپره اما نسبت به قبل بیشتر مراعات میکنم و قطره پدی لاکت هم داد...گفت قطره بایوگایا موثره ...منتها گیر نمیاد و من پیدا نکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
1:پرهیز از کلیه محصولات لبنی گاوی و گوسفنید و گوشت گاو و گوسفند 2: پرهیز تخم مرغ 3:پرهیز گندم(بجای نان از نان جو استفاده کنید) 4:پرهیز آجیل جات..مثل پسته بادام گردو و هر چی دیگه 5: پرهیز از خانواده کلم...پیاز خام و مواد غذایی نفاخ...خودم فهمیدم آلو هم تاثیر بدی داره.دوستم از بادمجون هم بد میگفت 6:پرهیز از سویا و فراورده های سویا مثل شیر سویا 7:پرهیز از کنجد و حلواارده
2738
مامان حسام دقیقا ... ولی باید نوزاد کولیکی داشته باشید تا درک کنید ارزششو داره من و شوهرم روااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانیییییییییییییییییییییییییییییییییی شده بودیم هر شب گاهی شبی دو سه بار گریه میکردم بدترین روزهای زندگیم بود از بچه دار شدن بیزار شدم همش کفر میگفتم از غصه داشتم میمردم
2706