2410
2553
والا مام داغش میکنیم. ولی با جون و دل نمیخوریم. خوب خداییش غذای تازه یه چیز دیگس    

جون و دلش  برای محکم‌کاری گفتم ک یعنی دور نمیریزیم  😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته شاید خسیسی به نظر بیاد ولی همه اونایی که منو می شناسن می دونن یه ذره نان خشک هم بیرون نمی ریزم، به خدا کلاس نیست بیرون ریختن 

یه دوره هم که خیلی وضع مالی مون خراب شد قدر خیلی چیزا رو دونستم ، به خدا اسراف خوشبختی نمیاره  ............

فروشگاه آنلاین محصولات اینتکس
2456

این نشون می ده که مشکل از نظام و رژیم نیست.

صد تا حکومت دیگه هم عوض بشه تا وقتی مردم ما تنبل و تن پرور و کم کار  و پرخور و اسراف کار باشن؛ هیچ چیز عوض نمی شه.

من و این همه خوشبختی...
2714

سلام دوستان عزیز

من تو مجتمع فنی تهران شعبه نارمک مشغول به کار هستم، دوره های اشپزی برگزار میشه که خیلی عالی هستش، در نهایت هم به شما مدرک مجتمع فنی و مدرک بین المللی داده میشه که میتونید در رستوران ها هم مشغول به کار بشید یا رستوران خودتون رو داشته باشید و حتی با مدرکش خارج از کشور هم میتونید مشغول به کار بشید، شاید اینجوری انقدر غذاهای خوب و متنوع بپزید که یه ذره هم از ش باقی نمونه که بخاید دور ریز داشته باشید.

من و جاری هام خیلی حساسیم و همیشه اضافه غذای خودمون و بچه هامون رو برمی داریم 

به نظرم هیچ ایرادی نداره 

مادر خودم خیلی رو این چیزها حساسه 

مثلا با توجه به مواد  مونده تو یخچال که احتمال خرابی دارن غذا درست می کنه 

مثلا اگه کلمی باشه که فک می کنه تا چند روزه دیگه خراب میشه حتما یه کلم پلو اساسی میپزه 

اما مادرشوهرم ....( حقیقت میگم)

اون روز مجلس داشتن من گفتم یه دونه کاهو برای سالادبسه

رفتند 3 تا کاهو گرفتن 

منم اضافه رو شستم و گذاشتم خشک شد ریختم تو یه ظرف دردار بره تو یخچال

مادرشوهرم گرفت ازم گذاشت کنار آشپزخونه 

پس فرداش اومدم دیدم همش گندیده

بماند که روزی یه بشقاب پلو باخورشت گوشت دار میریزن تو سطل 

2706