2726
عنوان

وابستگی شدید کودک 3 ساله من

10150 بازدید | 33 پست

سلام دوستان

دخترم 3 سال و 3 ماهه ست، خیلی بهم وابسته ست ،نه مهد میتونم بزارمش نه کلاسی ، یه کلاس زبان ثبت نامش کردم فقط واسه اینکه مستقل بشه،سه جلسه هم خودم نشستم سرکلاس،میخوام یه لحظه به بهونه آب خوردن از کلاس برم بیرون اینقدر گریه میکنه نفس نفس میزنه،چه کنم؟؟ بقیه همسن خودش از همون اول تنها نشستن،حالا میگه نمیام کلاس،با زور و دعوا راضیش کردم بریم،میگه از کلاس بیرون نرو،سردرد گرفتم نمیدونم چی کار کنم بهتره؟؟

خدایا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر منم تک فرزنده پس عادیه  تک فرزندها خیلی به پدر ومادر وابسته میشن

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 

باید کم کم عادتش بدین مثلا روز اول 5 دقیقه 

روز دوم یک ربع ، بعدم مهدی بذارین که خیلی خوب باشه و باهاتون همکاری کنن

روز سوم کیفتونو بذارین پیشش بگین تو پیش خاله ها باش من برم چیزی بخرم بیام ، کیفت که اونجا باشه خیالش راحته که برمیگردی 

اگر یک دفعه و با دعوا بخوای جداش کنی خیلی بهش آسیب میرسه 

از مربی های مهد و صحبتای روانشناسا هم کمک بگیرین الان سن حساسیه و بچه ها اضطراب جدایی دارن 

پسر منم همینه. تک هم هست  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

اهان یه راه حل یادم افتاد یگی ازخانوما میگفت بچش همینجور بوده باهاش میرفته مهد روز اول پنج دقیقه تنهاش گذاشته وقتی برگشته یه ابنبات مثلا براش میاورده بعد هر دفعه به بهونه اینکه میره واسش چیزی بخره هی میرفته دیرتر میومده کم کم خوب شده

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆

جز خودت به پدرش یا مادربزرگ پدربزرگ خاله ای ...عادت نداره؟بنظرم اول با آشناها تنهاش بذار مثلا یه ربع بعد کم کم زیادت کن بعد میتونه مهد و کلاس بده

پسر من قبل ۱۸ ماه اینطور بود مشاور گفت اضطراب جدایی داره و طبیعیه

الان که ۲۲ ماهش تموم شده پیش مامانم اینا و باباش میمونه چند روز در هفته میرم باشگاه و استخر و ...

نمیدونم فعلا مهد و کلاس نزارم یه سال دیگه صبر کنم شاید بهتر بشه یا اینکه ادامه بدم ،دو سه جلسه خودش اومد ولی الان گریه و زاری که نریم،دارم دیوونه میشم،قول جایزه دادم کلی تشویقش کردیم بازم همونطوره

خدایا شکرت...
2706