2733
2734

پسرم ۱۳ماهشه از هشت ماهگی فقط چند گرم وزن اضافه کرده هیچی نمیخوره تمام غذاهای چاق کننده و میان وعده هارو امتحان کردم ولی به هیچکدوم لب نمیزنه فقط شیر خودم میخوره دکترم بردم شربت زینک ویتاب وکیمیاگرعسل نوتری درینگ دادن تاثیری نداشته تورو خدا یه شربت اشتها اور قووووی که حاوی سیپرو نباشه بهم معرفی کنید؟؟؟😢😢😢

لطفا برای حل مشکل دادشم یه صلوات بفرستین🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوست عزیز  چند راهکار   

۱.شیره انگور یا خرما یک ساعت یا دو ساعت قبل غذا بهش بده اشتهارو زیاد می‌ کنه

۲.پدیاشور بگیر بهش بده اونم خوبه

۳.تو سوپ یا فزنیش ۴ مغز بریز بده بخوره 

ان شاءالله که وزن دلخواه شما رو پیدا کنه

اگه ممکنه تو کانالم عضو بشید حتما خوشتون میاد    t.me/vitrailmonaliza

پسر من هم تا دوسالگیش که از شیر گرفتمش غذا درست نمیخورد.بعد اینکه از شیر گرفتمش  هم یه مدت بد غذا بود هر چی اصرار میکردم بدتر میشد .تا اینکه تصمیم گرفتم که غذاش رو بپزم وبزارم تو بشقابش جلوی چشمش هر وقت خواست بخوره اگه نمیخورودجمع میکردم بعد یک ساعت دوباره میزاشتم غذا رو جلوش بدون اینکه بگم بخور فقط میگفتم غذات رومیزه همین .کم کم بهتر شدش .

زندگی را زیستن باید چه به خواه تو باشد چه نابخواه تو باشد

بچه هایی ک مکررا با شیشه یا سینه تغذیه میشن دچار بی اشتهایی میشن.مخصوصا بچه هایی که شیر شب میخورن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

چرا بچه ها دارن كم وزن ميشن و وزن نميگيرن؟!!! علت چيه بنظرتون ، اكثر تاپيكهاي مامانا نگراني از كمبود وزن و وزن نگرفتن هست، همه چي تقلبي شده مواد غذايي همه مواد نگهدارنده ، اخه چيكككككار بايد كرد، براي اين مشكل؟؟ 

بي تو مهتاب شبي باز از ان كوچه گذشتم
2738

دقيقا اين هفت هشت ماهگي به بعد خيليييي وزنگيري كم ميشه انگار، تا قبلش خوبه ولي وقتي وارد هفت هشت ماهگي ميشن سرعت وزنگيري نزولي ميشه ، پس چطور بايد تو دوازده ماه سه برابر وزن اول بشن؟!!!!

بي تو مهتاب شبي باز از ان كوچه گذشتم
دوست عزیز  چند راهکار    ۱.شیره انگور یا خرما یک ساعت یا دو ساعت قبل غذا بهش بده اشت ...

اخه مشکلم اینه اصلا برای غذا دهنشو باز نمیکنه که من ثوپشو مقوی تر کنم یا ازین کارا

جلوی تی وی بهش بده 

یا وسیله ای که دوست داره بده دستش سرشو گرم کن

شعر بزاش بخون

بچه ان دیگه  باید حوصله کنی 

اگه ممکنه تو کانالم عضو بشید حتما خوشتون میاد    t.me/vitrailmonaliza
بچه هایی ک مکررا با شیشه یا سینه تغذیه میشن دچار بی اشتهایی میشن.مخصوصا بچه هایی که شیر شب میخورن

دقیقا شب تاصبح ک بیدار میشه چهار پنج بار شیر میخوره

جلوی تی وی بهش بده  یا وسیله ای که دوست داره بده دستش سرشو گرم کن شعر بزاش بخون بچه ان دیگه ...

اب بازی خیلی دوست داره میزارمش تو استخر کوچیک اسباب بازی میریزم جلودستش به محض اینکه قاشق ومیبرم سمتش صورتشو برمیگردونه اون ور زیادم اصرار کنم عصبی میشه

دقیقا شب تاصبح ک بیدار میشه چهار پنج بار شیر میخوره

خب پس دلیل اصلیش همینه.فقط فواصل شیردهی رو زیاد کن تا گشنش بشه. از یه سال به بعد دیگه شیر نقش کمکی داره

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2706