2410
2553

شش ماهشه...خستم کرده باورتون میشه تو این شش ماهه یه ماه هم خونم نبودم از بس شلوغه و تق تقو فقط باید بغلش کنی دور بزنی یا باهاش بازی کنی نمیتونم به کارای خونم برسم اصلا همش خونه س مادرمم..پنج شنبه مهمان دارم که اولین بار نیان خونمون از الان میخوام خونمو تمیز کنم اونقدر نق زد و گریه کرد چنان سرش داد و بیداد کردم حتی پاهاشو زدم خستم کرد اعصابم خیییییلی ضعیفه و تو عصبانیت دچار جنون میشم...پیش روانشناس هم نمیتونم برم چون خیلی گرونن و با دو سه جلسه درست نمیشم..حتی مادرمم که زن کدبانوییه نمیتونه با وجود دخترم به کارای خونش برسه چه برسه به من که تک و تنها تو خونه باشه...خونم ریخت و پاشه این بدتر رو اعصابه...مادرم خونه خودش کار داره خواهرمم دانشجو کسی نیست کمکم باشه ..شوهرم فقط ظرف و دسشویی حموم میشوره..من اعصاب گرفتم سر بچم اونقدر داد میزنم که از گریه غش میکنه😢خدا منو بکشه انشالله😭

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت علاوه بر شستن حموم دستشویی باید بچه شم نگه داره که بتونی لااقل هفته ای یه بار به خودت برسی 😐

ما بدبختی رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار، حالا ول کن نیس، هی میره و میاد میگه یه بوس بده 😐
2720

چرا همچین میکنین با طفلای معصوم .. دیروز یه ساله رو میزد امروز شیش ماهه ..

بدین من نگهشون دارم ..

😔

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2714

بچه منم همین طور بود تا شش ماه هیچ جا نرفتم اگه عروسی یا مهمونی میرفتم بیزار میشدم ازبس نق نقو بود گاهی وقتا عصبانی میشدم و غر میزدم شبا تا صبح بیدار بود شش ماه کلافه ی کلافه بودم ولی الان خوب شده خداروشکر 

شماهم خداروشکر کن که بچت سالمه و مطمین باش این روزا میگذره وبزرگ میشه.

عزیز دلم خونه منم همیشه بهم ریخته ست..اگه اون کارو  نکنن که بهشون بچه نمیگن...هیچکس از زنی که بچه کوچیک داره توقع نداره خونه ش مثل گل باشه..اهمیت نده..چیزی مهم تر از بچه ت نیست...شما هم حتما تجربه اولته .اشکال نداره درست میشه...فقط وقتی عصبانیت کرد و خواستی از کوره در بری به دستاش نگاه کن..به چشماش نگاه کن..ببین چه دستای کوچیکی داره...و به خودت بگو من مادرم....ماااااااااااادددددددررررررررر....گور بابای کار خونه و وووووو....بگو اینی که دارم الان میزنم خیلی ها الان حاضرن تمام زندگیشونو بدن و داشته باشنش...این حرفها کمی ارومت میکنه...من این روزا رو گذروندم..تازه بدون کمک..

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

عزیزم فقط اینو بگم که با داد زدن سرش و زدنش کوچکترین حرکت مثبتی اتفاق نمیفته 

کاش بتونی کارگر بگیری یا وقتی خوابه کاراتو بکنی 

باید فرز باشی زود تند کاراتو انجام بدی اگر مهمونی دادنت واجبه 

از خودم بدم میاد شوهرم ساعت 7 صبح تا 7 شب سرکاره....بیشتر خونه مادرمم...اصلا یادم رفت خودم خونه دارم نمیتونتو خونه حتی آشپزی کنم باید حتماپیشش باشم...چندتا بچه همسن دخترم تو فامیل هست ولی اینقدر شلوغ نیستن...بدبختی خوابشم ده دقیقه است روپا میخوابه روپا بیدار میشه بزارمش زمین بیدار میشه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

عزیزم درکت میکنم به یه چیزی که علاقه داره سرگرمش کن مثلا من دخترخالم عاشق تبلیغ بود میزدیم شبکه ماهواره دیگه صداش درنمیومد یا یه اسباب بازی چیزی 

یه دخترخالم داشتم از بس بد بود خالم پاشو باروسری میبست به مبل که تکون نخوره این بچم ازبس باسنشومیزد زمین ونق میزد خسته میشد

ولی من توصیه نمیکنم به شما😆

2706