2726

بچه های اصفهان سلام و کسایی که امتحان زبان دادین و الان خارج کشور هستین بخصوص برا تحصیل رفتین

من میخوام برا پذیرش دکترای خارج از کشور اقدام کنم. سطح زبانم متوسطه. میخوام یه کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی یا حتی معمولی که زود نتیجه بگیرم و با یه تعد کم جلسه بتونم نمره 6.5 آیلتس را با اطمینان بگیرم شرکت کنم. دیدم بعضیها با حد زبان مثل خودم کلاس نیمه خصوصی در حد 30 ساعت رفتن و نمره خوبی ازآیلتس یا تافل گرفتن و فقطم یه بار امتحان داد. شما تو اصفهان کجا یا چه کسایی رو میشناسین؟؟

قیمت هم مهمه زیاد نباشه. هر چی معرفی میکنین لطفا بگین راضی بودین یا نه و چند جلسه ای راه افتادین و چه قیمتی.

مرسیییییی

ای بابا پس شماها که رفتین خارج زبان ندادین !!! هیچکی راهنمایی نمیکنه؟؟ لااقل کتاب خوب معرفی کنین ا ...

سلام منم مث شما دنبال کلاس یا استاد خوب واسه ایلتس هستم. تونستید چیزی پیدا کنید؟ ممنون میشم اگه به منم بگید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام منم مث شما دنبال کلاس یا استاد خوب واسه ایلتس هستم. تونستید چیزی پیدا کنید؟ ممنون میشم اگه به م ...

سلام. من تصمیم گرفتم تافل بدم. و با مشورتهایی که کردم فهمیدم خودم بخونم خیلی بهتر و سریعتره. و حتما TPO بزنم. فقط برا  رایتینگ و اسپیکینگ احتمالا چند جلسه برم یا بنویسم و ضبط کنم بدم به یه استاد برام تصحیح کنه و نمره بده. البته پارتنر هم میخوام . اگه پایه هستین بهم پیام بدین تو خصوصی

مرسی

2728