2737
2734
عنوان

دیگه بریدم 😭😭

377 بازدید | 12 پست

آزمایش غربالگریم مشکوک به سندروم دان هست گفتن آزمایش آمینو سنتز بدم که ریسکش بالاست ولی تا 99%نشون میده آزمایش Nipptبدم بهتره یاآمینو سنتز؟؟ گیج شدم هر جا زنگ میزنم یه چی میگن از دیروز تو سایتها دنبال مراکز  ژنتیکم 😔😔😔😢😢😢

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امنیوسنتز چه ریسکی داره اخه. منم میخوام امنیو برم . چه غربالگریم ریسک داشته باشه چه نه 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2731
امنیوسنتز چه ریسکی داره اخه. منم میخوام امنیو برم . چه غربالگریم ریسک داشته باشه چه نه 

ریسک سقط 

خیلی بهش اعتماد نکن یه نفر و میشناسم اونم بهش همینو گفتن بهشون گوش نداد رفت تهران یه سونو کرد چهار میلیون خرج کرد بهش گفتن بچت سالمه خیلیا تو غربالگری اشتباه میکنن

2738
خیلی بهش اعتماد نکن یه نفر و میشناسم اونم بهش همینو گفتن بهشون گوش نداد رفت تهران یه سونو کرد چهار م ...

فامیل هستیم ولی سر بچه ی اولم هیچ مشکلی نداشتم 

سقط

سلام عزیزم من آزمایشگاه ژنتیک دکتر هوشمند رو پیشنهاد میکنم . تهران ، خ فاطمی غربی ، روبروی دژبان مرکز ، پلاک 282 آزمایشگاه و کلینیک ژنتیک . عالیه من چندتا از دوستانم رفتن بهترین آزمایشگاه ژنتیک تهرانه  .