2410
2553
دختر من از بیست روزگی بالامیاورد روزی یک بار بردم دکتر شربت راینیتیدین داد چهار روز بهش شربت رو دادم ...

در اصل دختر منم حساسیت به پروتیین گاوی داشت و از عوارضش رفلاکسم هست. من تا شش ماه رژیم کامل بودم و هرچیزی که ذره ای توش شیر یا شیرخشک بود نخوردم حتی یکدونه شکلات.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

رفلاکس رو اکثر بچه ها دارن اما تعدادیشون به دارو نیاز دارن. اون تشخیسش با دکتره. من با سونو فهمیدم رفلاکس داره. ولی بالا نمیاورد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفلاکس رو اکثر بچه ها دارن اما تعدادیشون به دارو نیاز دارن. اون تشخیسش با دکتره. من با سونو فهمیدم ر ...

دلم میگیره وقتی بهش دارو میدم آخه هنوز یک ماهش نشده دوست ندارم از الان دارو بخوره😔😔

دلم میگیره وقتی بهش دارو میدم آخه هنوز یک ماهش نشده دوست ندارم از الان دارو بخوره😔😔

من از بیست وهفت روزگی دادم. به این فکر کن وقتی خودت سر معده ات میسوزه دوس نداری یه چیزی بخوری راحت شی. دارو میخوره که اذیت نشه. همه اش حلقش بسوزه خوبه؟!

2720
من از بیست وهفت روزگی دادم. به این فکر کن وقتی خودت سر معده ات میسوزه دوس نداری یه چیزی بخوری راحت ش ...

خوش به حالت نی نی تو خوب شده دکتر بهم گفت تا هشت ماهگی باید شربت رو بهش بدم هر ماه هم باید ببرم دوزش داروش  رو بیشتر کنه

خوش به حالت نی نی تو خوب شده دکتر بهم گفت تا هشت ماهگی باید شربت رو بهش بدم هر ماه هم باید ببرم دوزش ...

عزیزم🤗 بچه ها که به غذا بیوفتن رفلاکسشون خیلی بهتر میشه. ولی در کنار دارو سرچ کن ببین چه غذاهایی رفلاکس رو تشدید می کنه اونارو نخور. مثل شیر، قهوه، شکلات، غذاهای تند و ادویه و ... . ان شالله زود خوب میشه.

من اومدم توی تایپیک که به مامان ها بگم رفلاکس در هر بچه ای در یه زمان خوب میشه,من از ۴ماهگی بچه ام تا پایان ۱۸ ماهگی هر روز ۱چهارم قرص نکسیوم میدادم,اوایل بالا نمیاورد,اما از حدود ۱۰ ماهگی روزی چندین بار بالا میاورد,وزن گیریش در ماه ۴ استپ کرد,گاهی حالت آدامس جویدن داشت,بیقراری میکرد,بنا به گفته ی دکترش ۱۵ ماهگی قطع کردم داروشو که متاسفانه موقع خواب و دراز کشیدن,انگار همش یه چیزی میومد توی گلوش و گریه میکرد,خلاصه ادامه دادم تا ۱۸ ماهگی,بعد از قطع کردن دارو (که البته باید تدریجی قطع بشه)کم کم بالا آوردنش بهتر شد و علایم دیگه اش هم برطرف شد و تقریبا کمی وزن میگیره در ماه.هنوز هم که روزهای پایانی ۲۴ ماهگی هست,اگر چیزی توی گلوش گیر کنه یا نخواد که بخوره,با اراده ی خودش بالا میاره که ربطی به رفلاکس نداره.در مورد خوابش هم بگم به شدت کم خواب و بدخوابه,بعد از دو سال من تازه دارم چند ساعتی در شب,البته اونم همراه نق نق های پسرم میخوابم,غذاشم همیشه به زور و با سرگرم کردنش میدم و همچنان غذای میکس و نرم شده.

این بود تجربه ی  من از رفلاکس

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
2714
من اومدم توی تایپیک که به مامان ها بگم رفلاکس در هر بچه ای در یه زمان خوب میشه,من از ۴ماهگی بچه ام ت ...

براي افزايش وزنش چي كار كردي؟

من دارم داغون ميشم بجم رفلاكس داره توي ٣ ماه همش ١٤٠٠ اضافه كرده

براي افزايش وزنش چي كار كردي؟ من دارم داغون ميشم بجم رفلاكس داره توي ٣ ماه همش ١٤٠٠ اضافه كرده

برای وزنش که فقط شیر مادر میخورد که به طبع شیر من آبکی بود و وزن نمیداد,حدود ۱سالگی آب قلم چرب میریختم توی سوپش,کره زیاد تقریبا,برنج زیاد ریختم توی سوپش,اهل تنقلات و اینها هم نیست,از ۱۴ ماهگی هم شیر پاستوریزه با عسل طبیعی بهش میدم دو,سه بار در روز و همینطور تقریبا روزی ۱۵۰ میل آب هویج.آب هویج خیلی تاثیر داره.

٣ ماهشه وزن تولدش ٣٤٠٠ بود وزن الانش ٥١٠٠ خيلي كمه نه؟دارم از غصه دق ميكنم به هيچ وجه هم شير خشك نمي ...

نگران نباش,بچه ی منم وزنش در ۳ماهگی از بچه ی شما کمتر بود,انقدر حرص و جوش خوردم که خودم مریض شدم,اما خدارو شکر,کم کم بهتر میشن,مطمئن باش