2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترم رفلاکس پنهان داشت. بالا نمیاورد خیییلی کم. ولی تو سه ماهگی سینه نمی گرفت و وزنش یک ماه استپ کرد. چهار ماهگی غذاش رو با نظر دکترش شروع کردم. داروهاشم از اول رانیتیدین بود و تو سه ماهگی امپرازول. با شروع غذا امپرازول قطع شد. رانیتیدن هم به مرور کم کردم تا دو هفته قطع شد کامل.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
الان دیگه ریفلاکس نداره؟شبا خوب میخوابه؟

الان چهارده ماهشه و رفلاکس نداره ولی تو این سن به خاطر دندون و وابستگی به سینه مادر چندبار بیدار میشه. اما پنج ماهگی به بعد خوب شده بود.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دخترم رفلاکس پنهان داشت. بالا نمیاورد خیییلی کم. ولی تو سه ماهگی سینه نمی گرفت و وزنش یک ماه استپ کر ...

دختر من از بیست روزگی بالامیاورد روزی یک بار بردم دکتر شربت راینیتیدین داد چهار روز بهش شربت رو دادم ولی اثر نمیکرد اینجا یه نفر گفت شیر گاو هم بعضی وقتها باعث رفلاکس میشه از وقتی خودم شیر نخوردم دخترم دیگه استفراغ نکرد ولی بازم شربت رو میدم بهش یعنی رفلاکسش خوب شده??

2706