1345
1341
من از بیست وهفت روزگی دادم. به این فکر کن وقتی خودت سر معده ات میسوزه دوس نداری یه چیزی بخوری راحت ش ...

خوش به حالت نی نی تو خوب شده دکتر بهم گفت تا هشت ماهگی باید شربت رو بهش بدم هر ماه هم باید ببرم دوزش داروش  رو بیشتر کنه

خوش به حالت نی نی تو خوب شده دکتر بهم گفت تا هشت ماهگی باید شربت رو بهش بدم هر ماه هم باید ببرم دوزش ...

عزیزم🤗 بچه ها که به غذا بیوفتن رفلاکسشون خیلی بهتر میشه. ولی در کنار دارو سرچ کن ببین چه غذاهایی رفلاکس رو تشدید می کنه اونارو نخور. مثل شیر، قهوه، شکلات، غذاهای تند و ادویه و ... . ان شالله زود خوب میشه.

از کوتهیِ ماست که دیوار بلند است!

من اومدم توی تایپیک که به مامان ها بگم رفلاکس در هر بچه ای در یه زمان خوب میشه,من از ۴ماهگی بچه ام تا پایان ۱۸ ماهگی هر روز ۱چهارم قرص نکسیوم میدادم,اوایل بالا نمیاورد,اما از حدود ۱۰ ماهگی روزی چندین بار بالا میاورد,وزن گیریش در ماه ۴ استپ کرد,گاهی حالت آدامس جویدن داشت,بیقراری میکرد,بنا به گفته ی دکترش ۱۵ ماهگی قطع کردم داروشو که متاسفانه موقع خواب و دراز کشیدن,انگار همش یه چیزی میومد توی گلوش و گریه میکرد,خلاصه ادامه دادم تا ۱۸ ماهگی,بعد از قطع کردن دارو (که البته باید تدریجی قطع بشه)کم کم بالا آوردنش بهتر شد و علایم دیگه اش هم برطرف شد و تقریبا کمی وزن میگیره در ماه.هنوز هم که روزهای پایانی ۲۴ ماهگی هست,اگر چیزی توی گلوش گیر کنه یا نخواد که بخوره,با اراده ی خودش بالا میاره که ربطی به رفلاکس نداره.در مورد خوابش هم بگم به شدت کم خواب و بدخوابه,بعد از دو سال من تازه دارم چند ساعتی در شب,البته اونم همراه نق نق های پسرم میخوابم,غذاشم همیشه به زور و با سرگرم کردنش میدم و همچنان غذای میکس و نرم شده.

این بود تجربه ی  من از رفلاکس

مرداد سال ۹۵ عضو شده بودم,اما جدیدا نی نی سایت رمز عبورمو قبول نمیکرد,پس لطفا بابت عضویت بهم تبریک نگید,ممنون

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

من اومدم توی تایپیک که به مامان ها بگم رفلاکس در هر بچه ای در یه زمان خوب میشه,من از ۴ماهگی بچه ام ت ...

براي افزايش وزنش چي كار كردي؟

من دارم داغون ميشم بجم رفلاكس داره توي ٣ ماه همش ١٤٠٠ اضافه كرده

1350
براي افزايش وزنش چي كار كردي؟ من دارم داغون ميشم بجم رفلاكس داره توي ٣ ماه همش ١٤٠٠ اضافه كرده

برای وزنش که فقط شیر مادر میخورد که به طبع شیر من آبکی بود و وزن نمیداد,حدود ۱سالگی آب قلم چرب میریختم توی سوپش,کره زیاد تقریبا,برنج زیاد ریختم توی سوپش,اهل تنقلات و اینها هم نیست,از ۱۴ ماهگی هم شیر پاستوریزه با عسل طبیعی بهش میدم دو,سه بار در روز و همینطور تقریبا روزی ۱۵۰ میل آب هویج.آب هویج خیلی تاثیر داره.

مرداد سال ۹۵ عضو شده بودم,اما جدیدا نی نی سایت رمز عبورمو قبول نمیکرد,پس لطفا بابت عضویت بهم تبریک نگید,ممنون
براي افزايش وزنش چي كار كردي؟ من دارم داغون ميشم بجم رفلاكس داره توي ٣ ماه همش ١٤٠٠ اضافه كرده

بچه ی شما چند ماه داره؟

٣ ماهشه وزن تولدش ٣٤٠٠ بود وزن الانش ٥١٠٠ خيلي كمه نه؟دارم از غصه دق ميكنم به هيچ وجه هم شير خشك نمي ...

نگران نباش,بچه ی منم وزنش در ۳ماهگی از بچه ی شما کمتر بود,انقدر حرص و جوش خوردم که خودم مریض شدم,اما خدارو شکر,کم کم بهتر میشن,مطمئن باش