1147
1341

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

دخترم رفلاکس پنهان داشت. بالا نمیاورد خیییلی کم. ولی تو سه ماهگی سینه نمی گرفت و وزنش یک ماه استپ کرد. چهار ماهگی غذاش رو با نظر دکترش شروع کردم. داروهاشم از اول رانیتیدین بود و تو سه ماهگی امپرازول. با شروع غذا امپرازول قطع شد. رانیتیدن هم به مرور کم کردم تا دو هفته قطع شد کامل.

از کوتهیِ ماست که دیوار بلند است!
1348
الان دیگه ریفلاکس نداره؟شبا خوب میخوابه؟

الان چهارده ماهشه و رفلاکس نداره ولی تو این سن به خاطر دندون و وابستگی به سینه مادر چندبار بیدار میشه. اما پنج ماهگی به بعد خوب شده بود.

دخترم رفلاکس پنهان داشت. بالا نمیاورد خیییلی کم. ولی تو سه ماهگی سینه نمی گرفت و وزنش یک ماه استپ کر ...

دختر من از بیست روزگی بالامیاورد روزی یک بار بردم دکتر شربت راینیتیدین داد چهار روز بهش شربت رو دادم ولی اثر نمیکرد اینجا یه نفر گفت شیر گاو هم بعضی وقتها باعث رفلاکس میشه از وقتی خودم شیر نخوردم دخترم دیگه استفراغ نکرد ولی بازم شربت رو میدم بهش یعنی رفلاکسش خوب شده??

1308
دختر من از بیست روزگی بالامیاورد روزی یک بار بردم دکتر شربت راینیتیدین داد چهار روز بهش شربت رو دادم ...

در اصل دختر منم حساسیت به پروتیین گاوی داشت و از عوارضش رفلاکسم هست. من تا شش ماه رژیم کامل بودم و هرچیزی که ذره ای توش شیر یا شیرخشک بود نخوردم حتی یکدونه شکلات.

رفلاکس رو اکثر بچه ها دارن اما تعدادیشون به دارو نیاز دارن. اون تشخیسش با دکتره. من با سونو فهمیدم ر ...

دلم میگیره وقتی بهش دارو میدم آخه هنوز یک ماهش نشده دوست ندارم از الان دارو بخوره😔😔

دلم میگیره وقتی بهش دارو میدم آخه هنوز یک ماهش نشده دوست ندارم از الان دارو بخوره😔😔

من از بیست وهفت روزگی دادم. به این فکر کن وقتی خودت سر معده ات میسوزه دوس نداری یه چیزی بخوری راحت شی. دارو میخوره که اذیت نشه. همه اش حلقش بسوزه خوبه؟!

1335