2726

این هفته، هفته ملی سلامت زنان است. فرصت خوبی برای اینکه سراغ موضوعاتی بریم که هم مستقیم به سلامت ما خانمها مربوطه و هم، زیاد در موردشان حرف زده نمیشود، با این که دغدغه خیلی از ماها است. امروز، موضوع سلامت واژن است، این عضو مهم و حساس زنانه که اغلب حتی با دکتر زنان هم به سختی در موردش حرف میزنند.

اگر میخواهید در مورد سلامت واژن بدانید این مطلب جدید مجله نی نی سایت را بخوانید. شما کدام موارد را میدانستید؟ همه این موارد را قبول دارید؟

برای خواند ن مطلب اینجا کلیک کنید

گزارش میزنم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طف فامیل نی نی یار کتی😁😁😁داری اشتباه میزنی

میدونم ولی بزار دقه دلیمو سرشون خالی کنم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

بی سوادم هست نی نی خان درسته نه نی نی خوان نی نی یار لطفا فک فامیلت رو بفرست نهضت🤣

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
بی سوادم هست نی نی خان درسته نه نی نی خوان نی نی یار لطفا فک فامیلت رو بفرست نهضت🤣

درست نوشته بابا 

خوان مصدر خواندن 😂😂😂

مثل کارت خوان 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
گزارش میزنم    

چرا؟؟؟؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چرا؟؟؟؟

الکی چرا هعی خودشون میگن اگه حرف بزنید قط میشید منم تو دلم مونده بود یه بار تهدیدشون کنم    

2706