2726
عنوان

تکونهای نی نی های شمام اینجوریه؟؟

90 بازدید | 11 پست

سلام خانما....نی نی من یه مدته ک تکونهاش یه جوری شده...اول یه ضربه میزنه بعد بلافاصله بعدش انگار میلرزه اونجوری میشه...یعنی یک ضربه بعدم چندتا لرزه...طبیعیه؟؟؟😞😞

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

تا وقتی تکون میخوره خوبه.حالا لگد باشه.لرزش باشه.چرخش باشه.با پتک باشه.هررررچی😆

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انگار گذاشتی رو ویبره 😍 داره سکسکه میکنه نترس

اره دقیقا مث ویبره....این دیگه چ مدل سکسکه است😟😟

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
تا وقتی تکون میخوره خوبه.حالا لگد باشه.لرزش باشه.چرخش باشه.با پتک باشه.هررررچی😆

😅😅

شما هم بچه اتون فقط موقع استراحتتون تکون میخوره؟؟بچه من تا کارمیکنم اصلا تکون نمیخوره فقط وقتی نشستم ودستم روشکمم هست تکون میخوره خییییلی میترسم

اون که همیشه باهاته پاهاته
شما هم بچه اتون فقط موقع استراحتتون تکون میخوره؟؟بچه من تا کارمیکنم اصلا تکون نمیخوره فقط وقتی نشستم ...

خب موقع استراحت بیشتر متوجه میشین چون ساکت و اروم یه جا نشستین...مطمئن باش بقیه وقتا هم تکون میخوره شما کار داری متوجه نمیشی

شما هم بچه اتون فقط موقع استراحتتون تکون میخوره؟؟بچه من تا کارمیکنم اصلا تکون نمیخوره فقط وقتی نشستم ...

آره دیگه وقتی راه میری حکم گهواره رو داره واسه بچه خوابش میبره اما تا استراحت کنی و بی حرکت باشی بیدار میشه شیطونی میکنه  

خدایا شکرت   زندگی من پسرم    
خب موقع استراحت بیشتر متوجه میشین چون ساکت و اروم یه جا نشستین...مطمئن باش بقیه وقتا هم تکون میخوره ...

همه همینجورن عزیزم.تکون خوردن تو مثل گهواره میشه واسش

تو ماهای بالا وقتی راه میری هم تکون میخوره

نگران نباش

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍