2733
2734
عنوان

حجاب مادر زن در برابر داماد

| مشاهده متن کامل بحث + 43463 بازدید | 246 پست
ولی واقعا اگر مادر استارتر باز میپوشه درست نیس خب من جلوی پسر خودمم رعایت میکنم پوششم رو، باشه محرم ...

خب منم توی جستجو هایی که کردم به همین مطلب رسیدم . 

میگن حتی مادر و خواهر هم نباید تو خونه جلو پسر  حجاب بد داشته باسند .خب حتما یه چیزی هست که میگن اینطوری باید باشه .  

برای مادر و پسر این توصیه رو کردند . 

دیگه مادر زن و داماد که جای خود داره . 

البته خب به قول دوستان شاید این فقط یه توجیهه برای اروم کردن خودم:((

مادر من که کلا محرم بودن داماد رو قبول نداره و چادر سر میکنه😐

به زور راضیش کردیم به مانتو

کلا خانمهای بالای پنجاه فامیل ما جلوی داماد حجاب دارن با اینکه خانواده مذهبی نیستیم ولی سنتی هستند

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من جلو داماداش با روسریه چهل تا لباس گشادم میپوشه روهم که جاییش معلوم نباشه ازین کارش حرصم میگیره چون داماد مث پسرشه ولی انگار زمونه عوض شده دیگه مردا ب مادرزنشونم نظر دارن استغفرالله   

از خدا خوشبختی خواستم تورا برایم فرستاد❤
عزيزم از حرف چندتا کاربر سایت تشخیص اختلال جنسی دادی و تمام؟!!!  اگه اینطوری باشه که همه مردم ...

اخه سارگل جان گفته من تحریک میشم 😐😐😐 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2728

ببین گلم شما هم به همسرت بگو که مادر من درصورت محرم شدن جلو شما اینطوری ظاهرشده یعنی زمانی که من همسر شما شدم مادرم رودیدی اگر من زن تو نمیشدم شما مادرم  در این نوع لباس وپوشش نمی دیدی چون زمان خواستگاری شما مادرم روبا حجاب دیدی ولی الان که زنت شدم پس مادر من هم به شنا محرم شده طبق حکم خدا اگر حکم خدا رو قبول نداری درواقع مخالف خدا هستی وداری باحکم اون میجنگی

اخه سارگل جان گفته من تحریک میشم 😐😐😐 

به نظرم فقط میخواد زور بگه

اگه تحریک میشد نمیگفت اتفاقا

حس میکنم نوع تربیت مردسالارانه داشته

البته فقط حدس میزنم چون هیچ اطلاعات دقیقی از خانوادش و نوع رفتارها ندارم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
میگه فقط با یه واژه محرمیت که قرار نیست تفادتی در حس من نسبت به مادرت یه یه زن غریبه بوجود بیاد .&nb ...

ینی رسما اذعان میکنه که به مادرتون نگاه جنسی داره? بعد شما میگی منم اولش جا خوردم ولی ?! ببخشید اگه شوهرمن چنین حرفی میزد بدون مکث میزدم تو دهنش! تمام!

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
2738

عزیزم اگه شوهرت با دیدن موها و آستین کوتاه مادر خانمش تحریک میشه ببین تو خیابون دیگه چه بلایی سر شوهرت میاد. 

من بودم به مادرم یه جوری که ناراحت نشه و از طرف خودم میگفتم که آستین کوتاه نپوشه که شوهرت دیگه اینجوری اهانت نکنه

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

دوستان واقعا از برخی نظرات ناراحت شدم راستش.. این که میگید مثه حیوون دنبال امیال و غرایضش هست و ... 

خب اونم حتما از این موضوع که براش پیش اومده ناراحته که اومده مطرح کرده .  درسته ؟؟

به نطرتون حالا که اومده گفته فقط بهش حمله کنم و بگم تو بیجا میکنی این جوری هستی  و ... 

به نظرم فقط میخواد زور بگه اگه تحریک میشد نمیگفت اتفاقا حس میکنم نوع تربیت مردسالارانه داشته البت ...

این هم حرفیه.  به ذهن من نرسیده بود. درسته 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
رفتار خانمهای خانواده همسرت چطوره؟ در زمینه ارتباط با محرم و نامحرم؟ 

مادر همسرم جلو دوماد رعایت میکنه حجابش رو . فقط روسری نداره ولی لباس راحت هم نمیپوشه

دوستان واقعا از برخی نظرات ناراحت شدم راستش.. این که میگید مثه حیوون دنبال امیال و غرایضش هست و ...& ...

دراین مورد از مشاور کمک بگیر

اما نذار این تفکر غلط ریشه داربشه تو ذهنش

پس فردا عروس دارمیشه عروسش اگه جلوش حجاب نداشت باید بهش دید جنسی پیداکنه؟

مادر همسرم جلو دوماد رعایت میکنه حجابش رو . فقط روسری نداره ولی لباس راحت هم نمیپوشه

مادر همسرت ممکنه در این مورد جلوی همسرت حرف زده باشه؟

2706