2726
عنوان

خیلی نگرانم

414 بازدید | 15 پست

من هفته ۲۳ بارداری هستم ؛ جنینیم تکون میخوره ولی نسبت به صداها هیچ عکس العملی نشون نمیده مثلا دیشب مهمونی بودیم با اینکه صدا خیلی زیاد بود و یا صدای ضبط یک دفعه زیاد میشد ولی کوچولوی من اصلا هیچ ضربه ایی نمیزد ، توی طول روز من باهاش حرف میزنم موسیقی میذارم از روی شکم نوازشش میکنم ولی بازم هیچی ، فقط گاهی عکس العملش به خوراکیاس و یا موقع دراز کشیدن من چند تا ضربه میزنه ، به نظرتون جنینم مشکل شنوایی داره .. واقعا نگرانم نمیدونم برای رفع این دلواپسی چی کار باید بکنم ، یکی از دلایلی که منو بیشتر به هم میریزه اینه که پدر بزرگ من از طرف مادر،  کر و لال بوده به صورت مادرزادی و من مدام با این مسئله درگیرم که بچم توی شکمم به صدا واکنشی نشون بده که خیالم راحت بشه 😟😔😢

نگران نباش عزیزم فعلا زوده که بصدا ها عکس العمل نشون بده توی هفت ماهگی بصدا عکس العمل نشون میده ، میدونی این نگرانی چقدر روی جنینت اثر بد میزاره خدا رو شاکر باش جنینت تکون میخوره توی دلت قلبش میزنه توکل کن بخدا فکرای منفی دیگه کنن عزیزم

خدایا مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عموم مادرزاد ناشنواست،دكتر گفت ناشنوايي ارثي حساب نميشه نگران نباش

قراره يه ني ني ساكت و اروم گيرت بياد مثل من

٢٣هفته واسه إظهار نظر در مورد تكونهاش خيلي زوده،حدداقل ٣٢ هفته به بالا دقت كن

در ضمن ادم هر چي تلقين كنه سرش مياد پس بهتره چيزهاي منفي رو به زندگيت جذب نكني

2728

عزیزم نگران نشو،طبیعی هست بعضی وقتا حرکات شدید بعضی وقتا کم هست،از هفته ۲۷به بعد تا ۳۴اینا شدید هست به هر چی عکس العمل نشون میده ولی این موقع ها اکثرا خوابه،اگه بعد غذا خوردن تا ۲ساعت ۱۰ضربه بزنه کافیه،چه ضربات محکم چه اروم،قرار نیست واسه هرچی تحرک داشته باشه،من خودم ۳ماهه زایمان کردم،اینارو تو دوران حاملگی دکترم گفته

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

عزيزم جنين من گاهي به خوراكيا هم عكس العمل نشون نميداد خيلي كم تكون ميحورد كلا ماشاالله الان صحيح و سالم 

بعضي جنينها با صدا اروم ميشن اتفاقا ولي سعي كن جاهاي خيلي پر سر و صداهاي بلند مثل اكو نري

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
منم عموم مادرزاد ناشنواست،دكتر گفت ناشنوايي ارثي حساب نميشه نگران نباش قراره يه ني ني ساكت و اروم گ ...

واقعا مشکل ناشنوایی جز مشکلات ژنتیکی و قابل انتقال به نسل دیگه نمیشه ؟؟ البته از طرف مادری ما هفت تا نوه و دو تا نتیجه هستیم هیچ کدوم الحمدالله این مشکل رو پیدا نکردن ولی متاسفانه مثل هر مادر دیگه ای توی این دوران تمام دلواپسی ها سراغ آدم میاد.

عزیزم نگران نباش طبیعیه دخمل منم اینجور بود فقط وقتی موز میخوردم خوشش میومد و تکون میخورد

دختر من فقط وقتی خیلی سیر باشم و خوردنی شیرین خورده باشم اگه به پهلو بخوابم چند ضربه کوچیک میزنه 

واقعا مشکل ناشنوایی جز مشکلات ژنتیکی و قابل انتقال به نسل دیگه نمیشه ؟؟ البته از طرف مادری ما هفت تا ...

نه نيست،همون عموم با زن عموم كه مادرزاد ناشنوا بود ازدواج كرد سه تا بچه سالم و دو تاه نوه دارن

دختر من فقط وقتی خیلی سیر باشم و خوردنی شیرین خورده باشم اگه به پهلو بخوابم چند ضربه کوچیک میزنه&nbs ...

حتما خوابالوه دخمل گلت

یادتان باشد اگر زخمی خوردید خوب مزه مزه اش کنید حتما نمکش اشناست💔

حرکت نوزاد کاری به صدا نداره عزیزم 

خسته ک بشه تکون میخوره جابه جا میشه شما متوجه نمیشی گلم 

اولین بار میشنوم باهاش حرف بزنی باید حرکت کنه درسته متوجه 

میشه ولی حرکت اخه چه ربطی داره به کر بودن گوش بیخود حساس شدی عزیزم نگران نباش انشالا سالم و صحیح بغلش کنی 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
حرکت نوزاد کاری به صدا نداره عزیزم  خسته ک بشه تکون میخوره جابه جا میشه شما متوجه نمیشی گ ...

مرسی ، انشالله که همه چیز خوب پیش بره و نی نی یه همه سالم باشه و کوچولوی منم تو سلامت کامل باشه 

2706