2737
2734
عنوان

حساي عجيب غريب كه روتون نميشه به كسي بگين😊

| مشاهده متن کامل بحث + 38309 بازدید | 1054 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بعضی وقتی از دخترم میترسم زیاد بهم خیره شه حواسشو پرت میکنم یا به یه چیزی نگا کنه بخنده احساس میکنم یه چیزایی رو میتونن ببینن بچه ها که ما نمیتونیم میترسم 😓

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2738

قبلنا كه فك كنم١٣/١٤ سالم بود نسبت به دمپايي و كفش اينجوري بودم

حتمااااا بايد تمام دمپايي و كفشاي تو خونه رو جفت ميكردم دقيق ميذاشتم كنار هم فك ميكردم از هم دورن دارن سختي ميكشن كاري هم از دستشون بر نمياد😊

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

مثل منی عزیزم.من حتی وقتایی لباس اتومیزنم واسه هرلباس ساعت میگیرم وبرای هردونه۵دقیقه وقت میزارم که خدایی نکرده بقیه ناراحت نشن.وقتی کفشامودرمیارم کنارهم میچینم ردیفی که یکیشون پشت اون یکی سوارنشه اون یکیه دردش بیاد.وقتی میوه میخرم حتمامثلااگه۱۰تادونه سیب برداشتم۱۰تاهم پرتقال برمیدارم که تعداداونابیشترنشه بخوان شاخ وشونه بکشن.دکترهم رفتم گفت مشکلی نیست فقط قدرت تخیلت بالاست

قبلنا كه فك كنم١٣/١٤ سالم بود نسبت به دمپايي و كفش اينجوري بودم حتمااااا بايد تمام دمپايي و كفشاي ت ...

😂😂😂😂

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

خواهر زادم كوچيك بود.رفته بودن خريد.وقتي از مغازه ميان بيرون گريه ميكرده كه من موترمو جا گذاشتم.بهش ميگن تو چيزي همراهت نبود كه .برميگرده روصندلي ميشينه شروع ميكنه صداي موتور دراوردن بعد گاز ميده ميره😂😂😂😂خالش فداش بشه اقوه تخيلش بالا بود الان دانشجوي مكانيكه 😍

2706